ЛОХОТРОН ПРИ ПОКУПКЕ В КРЕДИТ - Отзыв об Эльдорадо

http://www.otzyvua.net/eldorado Киев, ул. Большая Окружная, 4
От Гость, опубликован 3 мая, 2016 год

Гость 3 мая, 2016 год ПИШУ ПРО СУМНИЙ ДОСВІД ПОКУПКИ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ В ЄЛЬДОРАДО ЩО У КИЄВІ НА ОКРУЖНІЙ!!!!БУДЬТЕ УВАЖНІ!!!
У січні 2016 моя рідня(без мене) повелась на безпроцентний кредит від банку ПУМБ і придбала пральну машинку indezit - вартісттю 5800 грн в кредит від банку ПУМБ.
Перший внесок 1500 грн.
Кредит 6000 грн. (в магазині пояснюють, що потрібно заплятити залишок 6000 грн- здається все логічно 7500-5800= 1700 грн. переплата за кредит на 6 міс.)
А тепер саме цікаве обов'язково маєш у магназину придбати додаткову гарантію на товар - 1250 грн.(не входить до складу кредиту: по іншому можна назвати - покарання покупця магазином за покупку товару в кредит)
Банк у свою чергу страхує життя покупця на 900 грн.(входить до складу кредиту: по іншому можна назвати відсотки за безвідсотковий кредит)
А також безкоштовна достака за 250 грн.(також цікава ситуація - придбаний товар знаходиться не в магазині, а на складі у Василькувському районі).Доставка - користуватись -НЕ РЕКОМЕНДУЮ(доставки хужої не бачив)!!!!!
Отже повна вартість товару складає 5800+1250+900+250=8200 грн.
8200-5800=2400(28% переплати)
ВИГІДНО ЧИ НІ ВИРІШУВАТИ ВАМ, А ЩОДО МЕНЕ ТО КРЕДИТ В ЕЛЬДОРАДО -ЛОХОТРОН