Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Не рекомендую - Отзыв об Эльдорадо


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 972

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 2403

http://www.otzyvua.net/eldorado От Гость, опубликован 16 апреля, 2016 годГость 16 апреля, 2016 год Так трапилось, що купити швейну машинку LEADER VS 337 довелось в магазині "Ельдорадо" м.Київ, пр. Леся Курбаса 6г. До нас підійшов продавець-консультант і запропонував свою допомогу. На питання чим відрізняеться швейна машинка LEADER VS 337 від LEADER VS 335? Консультант не зміг відповісти і почав читати характеристики які вивішені біля товару (доречі це я можу і сам зробити) але він очевидно нічого не зрозумів і просто відповів: "Різниці ніякої немає, просто LEADER VS 335 - це новіша модель". Причому різниця в ціні майже 500 грн. Висновок один продавець-консультант являється звичайним продавцем і зовсім не консультантом. Але і це ще не все чим "порадували" продавці-"консультанти". Ми вже знали, що хочемо купити саме цю машинку. Попросили перевірити чи працює LEADER VS 337. Підійшов ще один продавець (хочу сказати, що відносини в середині колективі не дуже доброзичливі, що власне вони не соромились показувати перед покупцем). Максимум що провірили, то це включили в розетку і показали, що гуде двигун. Все. На цьому перевірка роботи закінчилась. Я запитав, а чи можна перевірити роботу функцій машинки, на що мені відмовили, мотивуючи, що для цього не має додаткового інвентаря (ниток, голок і інше.), доречі, весь цей комплект є машинці і за допомогою нього можна без проблем провірити всі функції. Це каже про те, що продавці абсолютно не володіють інформацією про товар який продають, а тим більш не знають як ним користуватись. В результаті довелось купити "кота в мішку" і дуже надіятись, що вона буде працювать.
Для загальної інформації, якщоб я приїхав до дому і машинка не працювала, то в цьому випадку 14 днів від магазину не працює, а непрацюючий товар мені довелось би везти в сервісний центр і чекати тривалий час, поки її відремонтують.
Ну і на останок, так звані продавці-"консультанти" спілкуються виключно мовою країни окупанта.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Эльдорадо

Сеть супермаркетов бытовой электроники «Эльдорадо» - это не только качественная бытовая техника и электроника по самым демократичным ценам, «Эльдорадо» - это комфорт, качество, практичность, уверенность и перспектива для всех наших...
,

Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
52 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться