Жахливі БРЕХУНИ!!! - Отзыв об Экстра Сервис Фокстрот

http://www.otzyvua.net/ekstra-servis-fokstrot Винница, ул. Келецкая, 80
От Гость, опубликован 28 мая, 2016 год

Гость 28 мая, 2016 год Купив смартфон. Менеджер впарив мені ЕКСРА-СЕРВІС на 2 роки за 400 грн. і гарантував що будь-яка поломка телефона буде відремонтована безкоштовно. В результаті мені потрібно поставити нещасну кнопку вмикання тел. , а мене з сервісного центра футболять як останнього ідіота, пояснюючи мені, що це не гарантійний випадок. Питаю себе: за який ХРЕН я заплатив 400 гривень. Більше в цей магазин ніколи не піду. Порада майбутнім покупцям: дивіться уважно чек, і не беріть ніякі ліві сервіси і гарантії. Все одно вони не працюють. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина) 29 мая, 2016 год Добрий день!
Дякуємо за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua з описанням ситуації більш детально та вказавши номер Вашого договору по послузі "Естра-Сервіс".

Заздалегідь дякуємо за відповідь!

З повагою, Олена
Служба управління взаємовідносинами з покупцями
0800 500 153

Экстра Сервис Фокстрот

МастерСервис – это целый комплекс дополнительных услуг сервисного обслуживания (диагностика, профилактические работы и ремонт) техники, которая была приобретена в сети Фокстрот, а также страхование от ее поломки в негарантийных случаях, таких...

Сервисные центры

Сервисный центр ITHelp4You.in.ua