ви "Екстра сервіс" чи тільки назва?????? - Отзыв об Экстра Сервис Фокстрот

http://www.otzyvua.net/ekstra-servis-fokstrot От іра, опубликован 24 мая, 2016 год

іра 24 мая, 2016 год купляла телефон у фокстрот..продавці вміло розказали про послугу Екстра Сервіс - повелась.Після 10міс.користування стався страховий випадок(телефон випав з рук,розбився екран).Після дзвінка на гарячу лінію було зареєстровано звернення і запропонували привести телефон у сервісний центр м.Львів,Привезла....після оформлення всіх документів 16,04,2016р сказали що телефон через 2дні відправлять до Києва на діагностику яка буде тривати на протязі 14робочих днів,після чого зателефонують.Майже через місяць вирішила сама поцікавить як справи з телефоном,на гарачій лінії обіцяли перетелефонувати на протязі 8год - НЕ ПЕРЕТЕЛЕФОНУВЛИ....Після ще трьох мої дзвінків 13,05,2016р вдалось вияснити що телефон ще досі не відправили зі Львова,причин ніхто не пояснив...телефон валявся десь на складі.Після моїх щоденних дзвінків і вияснень телефон через 2 дні доправили у Київ,продіагностували,страхова розглянула - віддали у сервісний центр на ремонт.На гарячій лінії сказали що про кожне переміщення мого телефону будуть повідомляти телефонними дзвінками - БРЕХНЯ....поки сам не "понаярюєш"нічого не дізнаєшся. У моїй заяві вказано що "Початком роботи по усуненню дефекту вважається день коли даний дефект появився у сервісному центрі", ремонт може тривати максимум до трьох місяців.Так от...а хто компенсує втрачений місяць часу коли телефон знаходився у м.Львів і не був оперативно доставлений у м.Київ.....якщо б я не почала телефонувати і цікавитьсь не відомо коли б його взагалі відправили...чи зарахують мені ці 3 тижні "лежання на складі" до терміну усунення дефекту!!!!! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Фокстрот (Украина) 25 мая, 2016 год Доброго дня, Iрина!
Дякуємо за відгук.

Нам щиро шкода, що Вам довелося зіткнутися з незручностями при взаємодії з магазинами мережі "Фокстрот. Техніка для дому".
Для того, щоб ми могли розібратися в ситуації, прохання перенаправити Ваше звернення на електронну адресу компанії info@foxtrot.com.ua та вказати номер Вашої заявки на ремонт.

Заздалегідь дякуємо за відповідь!

З повагою, Олена
Спеціаліст групи рекламацій
Компанія "Фокстрот. Техніка для дому"
0800 500 153

Экстра Сервис Фокстрот

МастерСервис – это целый комплекс дополнительных услуг сервисного обслуживания (диагностика, профилактические работы и ремонт) техники, которая была приобретена в сети Фокстрот, а также страхование от ее поломки в негарантийных случаях, таких...

Сервисные центры

Сервисный центр ITHelp4You.in.ua