Друзі Девелопмент отзывы

Если Вы хотите потерять деньги, нервы и время

Гость (Украина, Фастів) понедельник, 9 апреля Если Вы хотите потерять деньги, нервы и время - купите квартиру у Друзи Девелопмент. Полный бардак и беспредел, перекладывание ответственности на всех и вся, обман и нарушение договоров.Реклама на всех сайтах и соцсетях, при этом все негативные отзывы удаляются. Посмотрите в vk.com, fb.com и многих других сайтах, все чинно и красиво. Присоединяйтесь к команде Друзи Девелопмент
во главе с...  Читать отзыв

Самі собі пишуть відгуки

Гость (Украина, Київ) 12 марта, 2018 год Будуть неякісно та з порушенням вимог ДБН. Аби швидше та дешевше. Не поодинокі випадки обману інвесторів та підрядників. У всіх недоліках та проблемах винні всі навкруги, якісь ефімерні зловмисники ламають їхні сайти, тільки вони білі та пухнасті. Дивно, як взагалі вони тримаються на ринку. 0 согласны, 0 не согласны

Дякую за розстрочку

Анна (Украина, Київ) 30 января, 2018 год Дякую цій компанії, яка дала розстрочку на 5 років , щоб придбати власне житло. Вже живемо і радуємося цим 1 согласны, 0 не согласны

Забудовник лай....

Гость (Беларусь, Минск) 4 сентября, 2017 год Я придбав квартиру в цього забудовника в м. Бориспіль (ЖК Вишиванка) в 2015 році. На 1 вересня 2017 дом ще не зданий до обленерго, до водоканалу нам самім прийшлось сплатити долг забудовника щоб заключним договір. дитячого майданчику нема, ліфти не працюють. Нормальні розмови тільки були до купівлі квартири. Зараз вони тупо морозяться. Дом на осбб не передають. раджу з...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны

Благодарю

Валентинович (Украина, Київ) 5 декабря, 2016 год Удобно работать, классные возможности, перспективы радуют, хотелось бы что бы так дальше с добром и миром , развивалась компания , успеха и скорости , хорошей дружной честной команды вам , спасибо за тепло ДРУЗІ ДЕВЕЛОПМЕНТ ! 1 согласны, 0 не согласны

Розрочка реальна!

Максим (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Буквально на цьому тижні став інвестором в споруджуваному будинку на Островського, 35-б. Дуже вдалі планування, місце. А головне що надійний забудовник і з документами все гаразд, що рідкість у наш час. Надійний і гідний варіант 0 согласны, 1 не согласны

Дякую, що пішли на зустріч

Лілія (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Мрія збулася,переїхали від батьків)) І хоч в однокімнатній, але зате своєю)) Нам дуже подобається атмосфера комплексу, молоді багато))Матусі з візочками!!!!Раджу! 0 согласны, 1 не согласны

Я радий, що придбав житло

Микола (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Забудовник швидко і досить якісно будує, ціною і якістю задоволений! 0 согласны, 1 не согласны

Довіра клієнтів

Світлана (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год "Довіра клієнтів - ось, що є першоосновою у нашій улюбленій справі - будувати якісне та доступне житло!" Менеджер компанії "Друзі Девелопмент" 0 согласны, 1 не согласны

Гарна компанія

Сергій (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Компанія "Друзі Девелопмент" не схожа на звичні девелоперські компанії. Перш за все компанія піклується про клієнтів, уважно вивчаючи попит та купівельну спроможність регіону 0 согласны, 1 не согласны

Компанія забудовник

Maxim Skorohod (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год 1 согласны, 1 не согласны