Друзі Девелопмент отзывы

Благодарю

Валентинович (Украина, Київ) 5 декабря, 2016 год Удобно работать, классные возможности, перспективы радуют, хотелось бы что бы так дальше с добром и миром , развивалась компания , успеха и скорости , хорошей дружной честной команды вам , спасибо за тепло ДРУЗІ ДЕВЕЛОПМЕНТ ! 0 согласны, 0 не согласны

Розрочка реальна!

Максим (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Буквально на цьому тижні став інвестором в споруджуваному будинку на Островського, 35-б. Дуже вдалі планування, місце. А головне що надійний забудовник і з документами все гаразд, що рідкість у наш час. Надійний і гідний варіант 0 согласны, 0 не согласны

Дякую, що пішли на зустріч

Лілія (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Мрія збулася,переїхали від батьків)) І хоч в однокімнатній, але зате своєю)) Нам дуже подобається атмосфера комплексу, молоді багато))Матусі з візочками!!!!Раджу! 0 согласны, 0 не согласны

Я радий, що придбав житло

Микола (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Забудовник швидко і досить якісно будує, ціною і якістю задоволений! 0 согласны, 0 не согласны

Довіра клієнтів

Світлана (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год "Довіра клієнтів - ось, що є першоосновою у нашій улюбленій справі - будувати якісне та доступне житло!" Менеджер компанії "Друзі Девелопмент" 0 согласны, 0 не согласны

Гарна компанія

Сергій (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год Компанія "Друзі Девелопмент" не схожа на звичні девелоперські компанії. Перш за все компанія піклується про клієнтів, уважно вивчаючи попит та купівельну спроможність регіону 0 согласны, 0 не согласны

Компанія забудовник

Maxim Skorohod (Украина, Київ) 1 декабря, 2016 год 1 согласны, 0 не согласны