Здала анализ на вирус м.Сарни - Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория

Рейтинг: 4, всего отзывов 221

http://www.otzyvua.net/diladila-meditsinskaya-laboratoriya От Гость, опубликован 9 апреля, 2016 год

Гость 9 апреля, 2016 год Чекала коли перезвонять.Не дзвонять почти з тиждень, що там у мене,поскаржилась на сайт ДИЛА м.Киив.Бистро на другий день перезвонили.Прийшла забрати анализ свiй бо я просилась на консультацию до ликаря мене не прийняли сказали перезвонять.Прихожу а на рецепшен, куча дiвок що на телефони сидять.Як налетили на мене що я пожаловалась ще й брехухой зробили мене.Кажу в мене свидки э що ви на другий день коли я здавала анализ, мени ви не звонили!Поки я не пожаловалась,спортили мени настрой короче,Бог их накаже,булиб вони в якийсь Америцi им так не дозволилиб роти откривать,хоть вибачення попросили грубиянки. 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Dila (Украина) 13 апреля, 2016 год Шановна пані!
Дякуємо Вам за повідомлення, воно допомогло виявити невідповідність стандартам у роботі наших партнерів. Адже у місті Сарни працює партнер медичної лабораторії ДІЛА. Керівникам медичного сервісу доручено провести розслідування i посилити контроль за дотриманням вимог до обслуговування клієнтів.
Приносимо Вам вибачення за спричинені незручності і сподіваємося, що подібні ситуації не повторяться. Точність результатів досліджень, безпечний і якісний сервіс - основні цінності нашого Бренда, яким повинні відповідати і персонал і процеси.
З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА.

Dila/Діла Медицинская лаборатория

Медицинская лаборатория  ДІЛА – заботливое обслуживание и гарантия точности результатов исследований

Независимая медицинская лаборатория ДІЛА  - 18 лет на рынке Украины.
Более 50 диагностических центров
Более 500 актуальных медицинских исследований
Ежедневно обслуживается более 2 тысяч...

Лаборатории

Брайт-Био