Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

вул.Підвисоцького 6а. - Отзыв о Dila/Діла Медицинская лаборатория


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1738

Рейтинг: 3.9, всего отзывов 306

http://www.otzyvua.net/diladila-meditsinskaya-laboratoriya От Гость, опубликован 23 января, 2016 годГость 23 января, 2016 год Добрий день!
Я здавала в лабораторії Діла "Бактеріологічний посів + антибіотикограма урогенітальних виділень". У мене запальний процес.Виділення жовтого кольору з неприємним запахом.Державна лабораторія показує результат,що там кокова флора у великій кількості.Мені потрібно було дізнатись у приватній лабораторії ,які саме коки,щоб правильно призначити лікування.
Лабораторія Діла присилає мені такий результат "Патогенної та умовно-патогенної мікрофлори не виявлено".Це ж абсурд!!! Мені лікар сказала,що потрібно перездати аналізи в іншій лабораторії. Скажіть, будь ласка, за що я заплатила гроші???
Хто мені їх відшкодує за хибний результ. Виходить що в мене все добре і мені не потрібно призачати лікування. І до речі підготовка до аналізу у мене була правильна!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Dila/Діла Медицинская лаборатория

Компания ДІЛА - первая независимая медицинская лаборатория на рынке Украины, предоставляющая качественные услуги для населения с 1998 года. 
За десятилетия успешной работы стала одной из ведущих лабораторий страны, благодаря постоянному внедрению...

Адреса и контакты

Лаборатории

Брайт-Био

Рейтинг: 5
2 отзыва
Клиника Аксиведа

Рейтинг: 5
2 отзыва
Клиника Меднайс

Рейтинг: 5
5 отзывов
Клиника ABS Medical

Рейтинг: 5
3 отзыва
Клиника Экобинф в Сумах

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться