Dila/Діла Медицинская лаборатория - вопросы и ответы

Всего 214 вопросов

Гость четверг, 18 января Сколько стоїт аналіз копрограма
Копрограма * 130 гр.
Всю інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи відділень Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або за телефоном 044-531-94-91, 0800606777.

З повагою до Вашого здоров’я,
Анна 12 декабря, 2017 год Что такое анализы КДЛ 13 Подскажите пожалуйста стоимость КДЛ 13. Как готовится к сдаче анализа?
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,
КДЛ №13 "Урогенітальний комплекс" (Виявлення Mycoplasma hominis, Ureaplasma spp. із визначенням чутливості до 11 антибіотиків, Виявлення ДНК Chlamydia trachomatis методом REAL TIME ПЛР - зішкріб з у/г тракту) 410 гр. + 35 гр. У / г забір

Правила підготовки пацієнта
У / г забір.
Стандартні умови: Протягом робочого дня МЛ "ДІЛА".
Важливо:
- Протягом 2-х діб перед забором матеріалу не застосовувати препаратів місцевої дії (свічки, спринцювання і ін.), утриматися від статевих контактів
- Протягом 2-х годин утриматися від сечовипускання
- Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем).
Можливо: Можливі відхилення від стандартних умов за узгодженням з лікарем.
Увага: Умови підготовки до здачі урогенітального матеріалу визначаються лікарем.
При особливих вказівках лікаря береться відповідно до зазначеної точки забору.
Детальну інформацію про дослідження, правила підготовки та режим роботи маніпуляційних кабінетів, Ви можете знайти на сайті www.dila.com.ua або дізнатися за телефоном: 044-531-94-91, 0800606777
З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА
Гость 1 декабря, 2017 год Задержка менструации Добрый вечер. Может ли сдача анализа КДЛ73 повлиять на первый день начала менструации?
Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».

На нарушение овариально-менструального цикла забор материала не влияет.
Всю информацию об исследованиях , правилах подготовки и режиме работы отделений Вы можете найти на сайте www.dila.ua или узнать по телефону 044-531-94-91, 0800606777.

С уважением к Вашему здоровью
Диана 21 ноября, 2017 год Здравствуйте, что такое КДЛ № 24? Здравствуйте, что такое КДЛ № 24? Что входит в этот анализ и его стоимость? Как нужно подготовится к этому анализу?
Где лучше в Киеве его сдать? График работы данного отделения? Заранее спасибо за ответ.
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня ,
КДЛ №24 "Скринінг патології шийки матки" (Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD), Комплексне генотипування ДНК ВПЛ в напівкількісному форматі методом REAL TIME, скринінг 7 ІПСШ) 1230 гр. + Забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні урогенітального матеріалу 35 гр.
Ціни досліджень вказано для Києва

При підготовці до проходження урогенітальних досліджень рекомендовано дотримуватися таких правил:

Протягом 2-х діб перед взяттям матеріалу не застосовувати препарати місцевої дії (свічки, спринцювання та ін.), утриматися від статевих контактів
Протягом 2-х годин утриматися від сечовипускання.
Важливо:
Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначене лікуючим лікарем).

Правила підготовки до дослідження ПАП-тест методом рідинної цитології дотримуватись наступних правил:

Протягом 2-х діб, перед взяттям матеріалу не застосовувати препарати місцевої дії (свічки, спринцювання і ін.), утриматися від статевих контактів.
Здавати матеріал до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем).
Забір здійснюється до бі-/ мануального огляду гінеколога, розширеного кольпоскопічного дослідження. Оптимально (при 28-денному менструальному циклі) на 10-20 день менструального циклу.
Важливо: забір матеріалу з шийки матки або з цервікального каналу у відділеннях МЛ ДІЛА у вагітним жінкам не проводиться.

Dila Ответ представителя Dila Доброго дня ,Надіє,
КДЛ №49 "Комплексне обстеження вагітної в I триместрі максі" (TORCH (АТ IgG до: токсоплазми, краснухи, ЦМВ, вірусу звичайного герпесу типів 1/2, вірусу звичайного герпесу типу 2; АТ IgM до: токсоплазми, ЦМВ) 860 гр.+ забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні крові - 30грн.
Ціни досліджень вказано для Києва

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 12 ноября, 2017 год КДЛ №14 что входит в анализ КДЛ №14? какая цена?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ №14 "Контроль залізодефіцитної анемії (Залізо, трансферин, насичення трансферину залізом) 170,00 +

Ми вдячні Вам за вибір МЛ ДІЛА.
КДЛ №5 "Скринінг причини артеріальної гіпертензії №1" (Альдостерон-ренінове співвідношення, метанефрини загальні у добовій сечі, калій у сироватці) 925 гр.

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 8 ноября, 2017 год Что значат эти показатели Сдавала в Диле анализ на ХГЧ (беременность) был 34 день цикла... Результат 1740* референтны значення 5. Помогите разобраться что это значит????
Благодарим Вас за выбор МЛ Діла
Полученные Вами результаты говорят о положительном тесте ХГЧ.
Для интерпретации полученных результатов необходимо консультироваться с доктором.

С уважением к Вашему здоровью
С уважением к Вашему здоровью,
Гость 6 ноября, 2017 год Інформація по аналізах Скажіть будь ласка чи в м.Сарни в Ділі можна здати аналізи на : кров на пролактин, кортизол,17-ОПК,ДГЕАс, індекс вільного прогестерону. І скільки коштують ці аналізи?
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня, Гість,
17-ОКСИПРОГЕСТЕРОН (17-ОНР) 150,00
ДЕГІДРОЕПІАНДРОСТЕРОН-СУЛЬФАТ (ДГЕА-с) 180,00
ІНДЕКС ВІЛЬНОГО ТЕСТОСТЕРОНУ (ЗАГАЛЬНИЙ ТЕСТОСТЕРОН/СЗГ Х 100%) 260,00

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 2 ноября, 2017 год КДЛ № 89, это что?и какая цена?
Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».
КДЛ №89 "Високочутливий скринінг раку шийки матки" 755 гривен + обеспечение преА 35 гривен.

С уважением к Вашему здоровью,МЛ "Дила"
Гость 30 октября, 2017 год комплексное обследование номер 46, это что?!! напишите что входит в обследование номер 46?!
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня.
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КДЛ №46 "Комплексне обстеження шийки матки" (Бактеріологічний посів урогенітальних виділень + антибіотикограма, скринінг 7 ІПСШ, виявлення ДНК вірусу звичайного герпесу типів 1/2 та цитомегаловірусу методом REAL TIME ПЛР - БМ з шийки матки) 1010 гр. + 35 гр. У / г забір
Ціни та термін виконання досліджень вказано для Києва.

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 20 октября, 2017 год В каком отделении лучше сдать ребенку кровь из вены Добрый вечер, хочу узнать в какое отделение на Дарницком районе в г Киев лучше пойти с ребенком 4 лет для забора венозной крови (где медперсонал больше специализируется на детях), так как год назад когда пытались сдать анализы к сожалению произвести забор крови из вены не удалось.
Мы благодарны Вам за выбор МЛ «ДІЛА».
Для забора венозной крови у деток, лучше обратиться в отделение по адресу: ул. Подвысоцкого, 6А

С уважением к Вашему здоровью,
Наталія 9 октября, 2017 год Аналіз крові Добрий день, скільки буде коштувати загальний аналіз крові+формула у Вас в цетрі у Києві, паличкоядерні,сегментоядерні,лімфоцити,моноцити,базофіли,еозинофіли входять? Дякую!
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня.
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».

Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 31 показник,включає в себе визначення концентрації гемоглобіну, величини гематокриту, концентрації еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів, а також розрахунок еритроцитарних індексів.) 135грн +забезпечення преаналітичного етапу при дослідженні венозної крові 30грн.

З повагою до Вашого здоров’я,
Toris 29 сентября, 2017 год "Коплексне генотипування ДНК ВПЛ напівкількісним методом Real Time"? Доброго дня! Скажіть будь-ласка яка вартість аналізу "Коплексне генотипування ДНК ВПЛ напівкількісним методом Real Time"? І що саме туди входить?
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
КОМПЛЕКСНЕ ГЕНОТИПУВАННЯ ДНК ВПЛ в напівкількісному форматі методом REAL TIME: 19 високоонкогенних 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 52, 56, 58, 59, 26, 51, 53, 66, 68, 69, 73, 82 та 9 низькоонкогенних: 6, 11, 40, 42, 43, 44, 54, 61, 70 540 гр. 4 дні + 35 гр. У / г забір
Ціни та термін виконання досліджень вказано для Києва.

З повагою до Вашого здоров’я,
Гость 19 сентября, 2017 год узнать про анализ здравствуйте.скажите пожалуйста можна ли в вашей клинике сдать анализ на определение беременности?подскажите как он правильно называется и его цена?я знаю что есть несколько видов этого анализа.подскажите у меня задержка 10дней-какой анализ сдать чтоб узнать?как он называется?цена?спасибо
Dila Ответ представителя Dila Добрый день, Гость,
Хорионический гонадотропин (общая B-субъединица) (Общ. B-ХГЧ) 175 гр + Обеспечение преаналитического этапа при исследовании венозной крови: 30 грн.
ЦЕНЫ УКАЗАНЫ для г. Киева
Всю информацию о исследованиях, правила подготовки и режиме работы манипуляционных кабинетов Вы можете найти на сайте www.dila.ua или узнать по телефону 044-531-94-91, 0800606777
Dila Ответ представителя Dila Добрий день,
Ми вдячні Вам за вибір МЛ «ДІЛА».
Програма 129 "Захисти себе від раку шийки матки" (Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD), Комплексне генотипування ДНК ВПЛ в напівкількісному форматі методом REAL TIME)775 гр.+ 35 гр. У / г забір
Dila Ответ представителя Dila Уважаемая Ярослава,
Благодарим Вас за выбор МЛ «ДІЛА».
КДЛ №7 "Кортизол крови, АКТГ" (Кортизол в сыворотке, АКТГ) – 405 гривен. + Обеспечение преаналитического этапа при исследовании венозной крови: 30 грн.
С уважением к Вашему здоровью, МЛ ДІЛА
Ольга 31 августа, 2017 год Чи потрібно попередньо записуватися на аналізи? Доброго дня! Скажіть, будь ласка,щоб здати аналізи на "Торс-інфекцію" і "Гормональне дзеркало" потрібно попередньо записуватися на конкретне число? І чи ці аналізи, які мені потрібно зробити, бажано робити після критичних днів чи це не має значення? А також, чи їх можна здати за один день, бо я з...  Читать далее
Dila Ответ представителя Dila Шановна Ольго,
Дослідження здаються без попереднього запису, є можливість здати всі одночасно.
Правила підготовки пацієнта:
Стандартні умови: Вранці до 11-00, натщесерце,через 8-12 годин періоду голодування.
Важливо: узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.

Необхідність обстеження чоловіка треба узгодити з Вашим лікарем.

З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА
Ольга 30 августа, 2017 год Скільки коштує аналіз на Торч-інфекції і Гормональне дзеркало? Доброго дня! Хочу звернутися до Вас за допомогою і консультацією.
2 місяці тому у мене стався викидень і лікарі назначили такі аналізи, оскільки не знають причину чому так сталося. Мені потрібно здати аналізи на Торч інфекції і "Гормональне дзеркало".
Скажіть, чи у Вас ці аналізи можна зробити? Повний комплекс...  Читать далее
Dila Ответ представителя Dila Шановна Ольго,

Вартість досліджень, які Вас цікавлять:

Програма 134 "Розширений скринінг TORCH-інфекцій, вартість досліджень 900 грн., термін виконання – 1 робочий день.
Програма 127 "Жіноче гормональне здоров'я", вартість досліджень 1230 грн., термін виконання – від 3 до 7 робочих днів.
Мати при собі направлення не обов'язково.
Ціни та термін виконання вказані за умови здачі досліджень в м. Києві.
Для визначення необхідних досліджень проконсультуйтесь, будь ласка, з лікарем.
Гость 30 июля, 2017 год Какая стоимость КДЛ №4 и что входит в данный анализ? какая стоимость анализа КДЛ №4 и что именно входит в этот анализ?
Dila Ответ представителя Dila Добрый день, Гость,
Стоимость КДЛ №4 "Гормональное зеркало" (ТТГ, ФСГ, ЛГ, ПРЛ, тестостерон общ.) 665 гривны, срок исполнения 1день.+ Обеспечение преаналитического этапа при исследовании венозной крови: 30 грн.
ЦЕНЫ УКАЗАНЫ для г. Киева
Всю информацию об исследованиях, правилах подготовки и режиме работы манипуляционных кабинетов, Вы можете найти на сайте www.dila.com.ua или узнать по телефонам: 044-531-94-91, 0800606777
sivaist 25 июля, 2017 год результат онлайн
Вам необходимо:
1. Зайти на сайт dila.ua
2. В блоке «Получить результат» на главной странице ввести код заказа и кликнуть на стрелочку
3. Заполнить форму и нажать «Запросить результаты»
4. После ввода данных открывается окошко с результатами анализов

Всю информацию об исследованиях, правила подготовки и режиме работы манипуляционных кабинетов Вы можете найти на сайте www.dila.ua или узнать по телефону 044-531-94-91, 0800606777
Dila Ответ представителя Dila Добрый день,
для более детального разбора Вашей ситуации, перезвоните по телефону 0 800 606 777.
Dila Ответ представителя Dila Добрый день,
Для восстановления результатов исследований, Вы можете обратиться в любое отделение МЛ ДІЛА с паспортом.
Инна 11 июля, 2017 год Что входит в пакеты и какая стоимость? Добрый день! Какие анализы входят в КДЛ№43, 42 и 153? И какя стоимость? Заранее спасибо!
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,
КДЛ №43 "Діагностика інсулінорезистентності" (С-пептид, індекс НОМА) 290 гр., КДЛ №42 "Оцінка функції та аутоімунного статусу ЩЗ" (ТТГ, Т4 вільн., АТПО) 385гр., Програма 153 "Перевір чоловічий потенціал" (Фолікулостимулюючий гормон, лютеїнізуючий гормон, пролактин, естрадіол, індекс вільного тестостерону, ДГЕА-с) 950 гр. + 30 гр. забір
З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА
Гость 9 июля, 2017 год Что значит КДЛ 20 и 13 в геникологии? Назначили Комплексное обследование КДЛ 20 и 13 после первой сдачи анализов.
Что входит в эти два пакета?
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня,
КДЛ №20 "Бактеріальний вагіноз" (Мікроскопія у/г мазка, Скринінг бактеріального вагінозу (виявлення ДНК Gardnerella vaginalis, Atopobium vaginae, Lactobacillus spp. та загальної кількості бактерій методом ПЛР), рН вагінальних виділень) 380 гр.+ 35 гр. У / г забір
Dila Ответ представителя Dila Добрий день,
КДЛ №32 "Оцінка аутоімунного процесу в ЩЗ" (АТТГ, АТПО) 280 гр. + 30 гр. забір
З повагою до Вашого здоров'я, МЛ ДІЛА
Оксана 4 июля, 2017 год Як перевести одиницю МО/л в мЕд/мл? У результаті аналізу рарр наведений у одинці МО/л, а всі джерела зазначають його норму в мЕд/мл. Допоможіть будь ласка перевести, хочу побачити чи аналіз в межах норми. Дякую.
Dila Ответ представителя Dila Доброго дня, Оксано,
МО/л= мЕд/мл
Гость 25 июня, 2017 год гость Здравствуйте как подготовится к КДЛ№89
Dila Ответ представителя Dila Добрый день, Гость,
• На протяжении 2-х суток перед забором материала не применять препаратов местного значения (свечи, спринцевания и др.), воздержаться от половых контактов
• Сдавать до лечения или не раньше, чем через 21 день после окончания курса антибактериальной, антимикотической терапии (если другое не определено лечащим врачом).
Забор осуществляется до би-/мануального осмотра гинеколога, расширенного кольпоскопического исследования. Оптимально (при 28-дневном менструальном цикле) на 10-20 день менструального цикла.
Возможно: Возможны отклонения от стандартных условий по согласованию с врачом.
С уважением к Вашему здоровью, МЛ ДІЛА
Гость 14 июня, 2017 год КДЛ №? Добрый день,подскажите пожалуйста где можно узнать № КДЛ, чтобы получить скидку? Распространяется ли скидка на другие города Украины? Надо сдать анализы на:
-вирус герпеса 2 типа;
-7 ИПП;
-комплексное генотипирование ВПЧ.
Dila Ответ представителя Dila Добрый день, Гость,
КДЛ может назначить Ваш лечащий доктор, для пациентов существуют программы, в которых заложена скидка, ознакомиться с ними можно: https://dila.ua/rus/price.html#3250-3252
К
сожалению, исследования перечисленные Вами, в один КДЛ или программу не входят.
Антитела к вирусу простого герпеса типы 1/2 IgM – 155 гр.
Антитела к вирусу простого герпеса типов 1/2 IgG -155 гр.
Антитела к вирусу простого герпеса тип 2 IgG- 155 гр.
Скрининг 7 ИППП 570 гр.
Комплексное генотипирование ДНК ВПЧ в полуколичественном формате REAL TIME 410 гр. + Преаналитический этап - У/Г материал 35 гр.
Dila Ответ представителя Dila Добрый день, уважаемый Гость,
Стоимость КДЛ №49, при сдаче исследований в г.Киев, составляет 860 грн, срок исполнения 1 рабочий день, при сдаче исследований в регионах Украины, 825 грн и срок исполнения 2,5 рабочих дня. Забор биологического материала оплачивается дополнительно, стоимость составляет 30 грн.
С уважением, МЛ "ДІЛА"

Dila/Діла Медицинская лаборатория

Компания ДІЛА - первая независимая медицинская лаборатория на рынке Украины, предоставляющая качественные услуги для населения с 1998 года.
За десятилетия успешной работы стала одной из ведущих лабораторий страны, благодаря постоянному внедрению...

Лаборатории

Брайт-Био