Найкращий садочок - Отзыв о Детский сад №634, Киев

http://www.otzyvua.net/detskiy-sad-634-kiev От Гость, опубликован 29 сентября, 2016 год

Гость 29 сентября, 2016 год По-перше. Хочу сказати, що садочок супер!! Усе чисто, охайно, красиво в будь-яку пору року і все це робиться з любов’ю для наших дітей, щоб їм було приємно і затишно. І я гадаю, що кожному з батьків також приємно бачити охайну територію, а не сіру пилюку!!
По-друге. Моя дитина ходить до садочка ще з ясельної групи. Звісно, під час адаптації на самому початку дитина плакала, але завдяки професіоналізму вихователів, а саме Лесі Василівни та Ірині Валеріївні, моєму сину сподобалося ходити до садочка, гратися з дітками та займатися!!!

Зараз ми вже ходимо до старшої групи до Наталії Дмитрівни та Тетяни Анатоліївни! Вихователі теж дуже чудові, добрі, професійно та відповідально ставляться до своєї роботи! До діток ставляться з теплою турботою та ласкою! Стосовно занять. Звісно я особисто не присутня, як і інші батьки, на заняттях. Але те, що діти займаються - це очевидно! Дуже багато робіт з творчості, по завершенню середньою групи був виданий зошит, в якому моя дитина працювала протягом навчального року. Також батьки були присутні на “відкритому уроці” по завершенню середньої групи і позитивні результати роботи діток це професійна робота наших вихователів!!! Головне ще й те, що відгуки мого сина про вихователів, про діток, про ігри та заняття завжди позитивні! Він сумує за дітками і садочком в цілому під час вихідних чи відпустки!
І на останок скажу, що це все заслуга завідуючої садочком, Світлани Григорівни, яка вдало підібрала колектив і зуміла об’єднати затишок, комфорт, красу для того, щоб дітки приходили кожного дня до садочка та не хотіли з нього йти!
Усім раджу саме цей садочок і вищезазначених вихователів для малят і для дошкільнят відповідно!! Дякую!

Детский сад №634, Киев

Детский сад №634 - принимает детей с 2-х летнего возраста. Есть бассейн (инструктор по плаванью), спортзал (инструктор по физкультуре), музыкальный зал, изо-студия (рисование, лепка, аппликация). Психолог. Работает с 7.30 до 18.00, дежурная...
Купить детские фотоальбомы