Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

шкода шо раніше не прчитав відгуки ,про цей горе-магазин ДІЛОВЕРА - Отзыв о Delovera Интернет-магазин


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1232

Рейтинг: 4, всего отзывов 213

http://www.otzyvua.net/delovera-internet-magazin От Сергій, опубликован 30 марта, 2016 годСергій 30 марта, 2016 год Гляньте на цей КВАЗАР ,і більше не мрійте його купити.Цей металошукач зібраний ,,криво,,Всі параметри по дальності(глибині)пошуку не відповідають дійсності.МД який прислали мені не бачить дальше 10 см. в землі.закопав 20к.1988р.СССР на глубину 15 см.металодетектор(КВАЗАР)не видає ніякого сигналу.Одну гривню України(латунь) в повітрі відчуває на дистанції 28 см.Купував свій металодетектор від цього магазину ДЕЛОВЕРА на ОЛХ.Ні гарантії на товар(на папері),ні інструкції по налаштуванню(на папері)не надається.Все на чесному слові тримається.Рік гарантії(ніби я в реєстрі)і надається силка на відео,де показано як налаштовувати цей КВАЗАР.
Буду тільки радий ,якщо кирівництво вирішить виправити ситуацію.Апоки що велике ФУ ДЕЛОВЕРІ.народ не звязуйтесь з ними,похоже там всі аферисти!!!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


сергій (Украина) 16 мая, 2016 год Я Сергій з Чернівців 30.03.2016 р. залишив цей коментар .про цю модедь металодетектора.
Але на днях в мене відбулась розмова з адміністраційов інтернет магазина ДІЛОВЕРА. І так як розмова виявилась результативною (повна заміна МД),на сьогодні цей відгук не актуальний.


Delovera Интернет-магазин

Интренет магазин насчитфвает порядка 5 тясяц товаров разных категорий: спорт и туризм, красота, посуда, хозяйство, товары для животных, навигаторы и видеорегистраторы. Магазин предоставляет акции и скидки.
, , , , , , ,

Разное

Интернет магазин Poyas.com.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин "Natural Store"

Рейтинг: 5
1 отзыв
stekol.net.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Тц "Бутик"

Рейтинг: 5
1 отзыв
bookbuy.org.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Сolorsoundshop.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин 3D4U.com.ua

Рейтинг: 5
4 отзыва
Ника Маркет

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться