Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Найгірший перевізник. - Отзыв о Деливери


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 814

Рейтинг: 4, всего отзывов 1989

http://www.otzyvua.net/deliveri Сарны, ул. Ткача, 12
От Дімась Вікторович19111http://www.otzyvua.net/user/19111, опубликован 23 ноября, 2015 годДімась Вікторович 23 ноября, 2015 год Маю інтернет магазин , товари відправляємо через Делівері , НП, інтайм . Маємо намір взагалі видалити із списку доставки перевізника Делівері. А тепер поясню в деталях чому саме так.
Все почалось з того , що приїхали на 10 хв раніше відкриття , вже працівники були на місці. Ми почали запитувати коли відкриття ну і все в такому плані , на що отримали дуже цікаву відповідь від керівника відділення , що в нього не почався робочий час і він не зобов’язаний з нами розмовляти , і йому це взагалі неприємно. Сказати, що ми були здивовані – нічого не сказати. Але почекали 10 хв. і забрали вантаж , скарг від нас ніяких не було, але старались зменшити кількість відправок і замовлень через перевізника.
Другий випадок , коли забирали вантаж і розрахувались за послуги купюрою в 500 грн., причому вантаж забирала жінка 60 років , працівник сказала , що в неї немає решти і хай вона сходить кудись і розміняє гроші (щоб Ви зрозуміли, в нас відділення знаходиться в такому районі де мало торгових точок).
Третій випадок трапився коли я забирав вантаж в суботу і приїхав в 14:30 (відділення працює до 15 години), працівники щось активно завантажували , а у вікні оператора (касира ) стояла людина оформляла замовлення . Я простояв на відділені до 15 години , коли вони звільнились я підійшов до вікна , мені сказали , що робочий день закінчено і вони не будуть мені видавати вантаж, я повідомив , що стояв тут з 14 : 30 і чекав черги, але реакції ніякої не було. Хоча мене бачив і керівник відділення і працівниця , яка оформляє замовлення. Ще було дуже дивно коли вона запитала у свого начальника чи він мене бачив , він відповів , що ні. Я набрав службу підтримки , повідомив про проблему , але мені так і ніхто не передзвонив . Вже після вихідних приїхав забрати вантаж, мені його видали , я попросив зняти вантаж з рампи , бо там було 200 кг і рампа висотою під 1.6 м , а приїхав я пікапом , на що отримав відмову. Прийшлось знову телефонувати в службу підтримки і знову ніякої реакції. Ситуація розрулилась тільки після того, як я набрав нашим постачальникам , а вони є партнерами Делівері . Вони набрали службу підтримки і тільки після того мені набрав регіональний директор, сказав, що він повністю довіряє працівникам і що я не приїхав вчасно, а зараз вони зайняті і не можуть мені зняти вантаж, треба чекати. Чекали ми годину...
Сьогодні була остання крапля , випадково наші постачальники відправили нам вантаж не на НП , а на Делівері , хоча ми вже не користувались послугами компанії. Приїхав на Делівері , вже стараюсь лишні раз взагалі не спілкуватись з працівниками , так як мені вже неприємно це робити , на папірці показую номер декларації, дістав своє водійське посвідчення, ніби все нормально, оператор запитує номер телефона , кажу давайте без номера , мені сказали , що не віддадуть вантаж без номера, так як номер новий я його не пам’ятав , кажу що номера немає, на що отримав відповідь , що в мене немає мізків, а не номера. Вантаж я так і не забрав, просто розвернувся і пішов , а керівнику відділення сказав , що в нього не адекватний працівник , на що він мені заявив, чому я взагалі сюди приперся. Набрав нашого постачальника , попросив відправити вантаж НП, він вибачився і сказав , що завезуть нам на адресу, вони телефонували в службу підтримки і їм повідомили , що я приїхав без документів і тому не отримав вантаж. Я особисто їхав за кермом , був сам в машині і був без документів , я так зрозумів те , що працівники в Делівері дуже об’єктивні. Може це тому,що керівник відділення і працівниця мають стосунки між собою,і я так розумію покривають одне одного у всіх ситуаціях.
Мені від Вашої компанії вже нічого не потрібно, але такого хамського відношення без ніяких на те підстав я ще не бачив. Із-за таких працівників страждає репутація. Ви просто втрачаєте клієнтів.
У мене все , дякую за увагу.
7 согласны, 4 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Деливери (Украина, Київ) 24 ноября, 2015 год Дімась Вікторович, доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже прикро, що сталися наведені ситуації. Будь ласка, наведіть номера квитатанцій доставки вантажу, щоб ми змогли належним чином розібратися в данній ситуації і прийняти відповідні міри. Ми дійсно зацікавлені в оперативному рішенні. Сподіваємось на Вашу відповідь і дякуємо за розуміння.
З повагою, Відділ якості та стандартизації: (044)23-888-53, service@delivery-auto.com.ua
Катерина, 067-620-50-55
Дімась Вікторович (Украина, Сарни) 29 ноября, 2015 год Підкажіть, будь ласка, ви розібрались з моїм випадком ?
Ответ представителя Деливери (Украина, Київ) 30 ноября, 2015 год Дімась Вікторович, добридень! За Вашим зверненням, проведена виховная бесіда з працівниками представництва Сарни. Що стосується Вашого вантажу, який залишився на складі, була організована адресна доставка вантажу і Ви отримали його того ж дня.
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація. Ще раз приносимо вибачення за причинені незручності. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
З повагою, Відділ якості та стандартизації: (044)23-888-53, service@delivery-auto.com.ua
Катерина, 067-620-50-55


Деливери

Доставка груза автомобильным транспортом по всей Украине (ООО «Деливери»).

Доставка и забор груза осуществляется на склад компании или до двери клиента. Мы доставляем грузы от 1кг до 8т с предоставлением услуг...
, , ,

Адреса и контакты

Сарны, ул. Ткача, 12
Телефон: (03655)-3-38-59

Грузоперевозки новости

АКЦИЯ «СОЧНЫЙ МАРШРУТ» Лето, солнце, пляж, хорошее настроение и… максимальные скидки!

С 17 июля по 31 августа в рамках акции «Сочный маршрут» компания «Деливери»...
«ДЕЛИВЕРИ» НАЧАЛА ИСПОЛЬЗОВАТЬ СЕРВИС ДЛЯ ЭЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБОРОТА «ВЧАСНО»


С 18 июля логистическая компания «Деливери» параллельно с используемым сервисом для электронного документооборота M.E.Doc, начала использовать cервис «Вчасно». Для клиентов «Деливери»...
НЕ ОГРАНИЧИВАЙТЕ СЕБЯ! АКЦИЯ «ХОЧУ БОЛЬШЕ В ЭТОМ ИЮЛЕ» Этим жарким июлем хочется сбросить с себя все лишнее…

Мы решили, что готовы сбросить с себя груз лишних денег!

За каждую Вашу...
«ДЕЛИВЕРИ» ЗАПУСТИЛА ДОСТАВКУ ДОКУМЕНТОВ И ПОСЫЛОК ПО КИЕВУ ДЕНЬ-В-ДЕНЬ Компания «Деливери» запустила услугу срочной доставки документов и посылок до 2 кг по Киеву для бизнес-клиентов и интернет-магазинов.

Для обеспечения качества...
DEPECHE MODE! GLOBAL SPIRIT TOUR, НСК "ОЛИМПИЙСКИЙ"! В период с 7 апреля по 6 июля закажите товар online через ресурс Delivery-Shop в любом зарубежном интернет-магазине: Amazon, Zappos, 6 pm, Walmart  - примите участие в розыграше двух билетов на...
ДЕЛІВЕРІ ДАРУЄ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ DEPECHE MODE Бажаєш цього літа відірватись на повну, але не знаєш чим зайнятись в розпал сезону?

Пропонуємо не плавитись під палкими променями сонця,...
СОСТОЯЛСЯ БИЗНЕС-ТУР ДЛЯ СТУДЕНТОВ В DELIVERY-GROUP 27 апреля состоялся открытый бизнес-тур с посещением группы компаний Delivery Group, которая на сегодня объединяет управляющую компанию «Деливери», а также...
«ДЕЛИВЕРИ» ПРОВЕЛА БИЗНЕС-ЗАВТРАК «НОВЫЕ ЛОГИСТИЧЕСКИЕ ТРЕНДЫ: ФИНАНСОВЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ И ПОЧТОВЫЙ ФОРВАРДИНГ» 27 апреля в Центре обслуживания клиентов «Деливери» провела бизнес-завтрак «Новые логистические тренды: финансовые возможности и почтовый форвардинг».

В неформальной обстановке спикеры...
«ДЕЛИВЕРИ» ЗАПУСТИЛА УСЛУГУ ДЕНЕЖНЫХ ПЕРЕВОДОВ «Деливери» - управляющая компания группы компаний Delivery Group – запустила услугу денежных переводов между отделениями.

Сервис под названием «Перевод денежных средств...
«ДЕЛИВЕРИ» МЕНЯЕТ ТАРИФЫ НА ДОСТАВКУ ПО УКРАИНЕ И ПЕРЕСМАТРИВАЕТ ПАЛЛЕТНЫЙ ПРАЙС С 24 апреля логистическая компания «Деливери» меняет тарифы на перевозку...

Грузоперевозки

Meest China

Рейтинг: 5
1 отзыв
UAtrans

Рейтинг: 5
1 отзыв
topcargo.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
USAinUA

Рейтинг: 5
1 отзыв
Грузоперевозки LEON TRANS

Рейтинг: 5
1 отзыв
Альтериус

Рейтинг: 5
1 отзыв
Sea Gate LTD

Рейтинг: 5
7 отзывов
ООО "Марин-Транс"

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания "Инкатранс"

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться