Жах а не база відпочинку!!!! - Отзыв о Дельфин. Затока

http://www.otzyvua.net/delfin-zatoka От Наталія липень 2016, опубликован 19 сентября, 2016 год

Наталія липень 2016 19 сентября, 2016 год З хороших спогадів - басейн, близькість до моря та друзі що ми знайшли на базі і які були теж шоковані! Це просто не передати! Просто перерахую бо і щгадувати не хочеться.
- дами з адміністрації дві зарозумілі сельодки, бридкі у всіх відношеннях.
- деревяний зруб це бруд вонь антисанітарія відсутність прибирання цвіль нуль шумоізоляції
- кухня жахлива використовує відходи продуктів для приготування страв на наступний день.
Всього не описати але люди не їдьте, гроші які ви там витратите не варті нічого з того що там є!!!!!!!

Гость (Украина, Одеса) 22 февраля, 2017 год Хочу залишити свій отзив щодо отзиву Наталії
Я повністю не згідний з одзивом цієї особи
Відихаю уже 4 сезони на цій базі
Як на мене ціна повністю відповідає потребам
Кухня на сам перед
Був неодноразово свідком того я завозились свіжі продукти
Спілкуюсь з поварами які там працюють це люди які люблять свою роботу відповідно і готують вкусно
А от шашлик і гарніри в них просто од бога все дуже сподобалось
Тимбільш кухня з холодного цеху тоісьть " салати " також смачно готують особино гарячі це просто шик.

Офіцанти - привітні завжди вміють смачно запропонувати блюда ще неготово а вже охота попробувати
Неодно разово відихали з рідними і на літній площатке вид на море кальян прикрасно приготовлена кухня
Музична обстановка
Що ще плтрібно для повного кайфу
Номера - номера чисті
Впічітляє і приємна обстановка є кондиціонер холодильник плазмовий телевізор
Краваті опше шик приємно отак завалитись і спать
А якщо хтось хоче оклівітати базу
Це нехай залишиться на совісті людини яка це написала
Я лічно посоветувавби цю базу друзям з спокійним серцем
Гость (Соединенные Штаты Америки, Norway) 27 декабря, 2016 год честный комментарий! во всём с вами согласна!

Дельфин. Затока

База отдыха Дельфин расположена в Солнечном курортном районе курорта Затока на морской стороне - прямо на берегу моря, за вортами базы начинается прекрасный песчаный пляж, который регулярно убирается пляжеуборочной техникой.

На...

Базы отдыха