чорна п"ятниця "уютного" Сумского COMFY - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy Сумы, ул. Харьковская,2/2
От Viktor, опубликован 27 ноября, 2016 год

Viktor 27 ноября, 2016 год ЧОРНА ПЯТНИЦЯ: Зробив замовлення на сайті обігрівач масляний Mystery MH-7001 за 488 грн. зі знижкою майже 40%, на наступний день поїхав забирати, як було і повідомлено в СМС з магазину. Перед цим вирішив подивитися на інші товари. Бачу на вітрині стоїть обігрівач Mystery MH-7001 за ціною 600 грн. це зі знижкою 20% у звязку з його дефектом-пом"ята як після танкового треку остання секція, яку марно намагалися привести до якогось вигляду. Глянув, думаю про себе: добре що моє вдале замовлення зі знижною і ціле і дешевше вийшло, ніж цей брак на вітрині. Біля стойки замовлень диктую код замовлення, бачу гурт магазину занервував, захвилювався, шепіт, перемови, старша прилетіла, почала крутитися біля того бракованого обігрівача на вітрині, каже вердикт- "ЦЕ ВІН!". Повідомляю їй, що я замовляв повноцінний товар в період знижок, на нього було 40%. Чую від неї відповідь: "Хто ж таку знижку даватиме на повноцінний товар?" треба буцімто було самому здогадатися, що там брак, тому й знижка 40%. Кажу- "На сайті про дефект не йшлося", а вона- "там в офісі Comfy нічого не знають, які товари в нас, тому й не написали". Питаю-"А чому він продається, якщо замовлення на нього є? та ще й за вищою ціною 600 замість 488 (акція була на 25-27 листопада, а це відбувалося 27.11.16)?" Відповідає- "Це ми розберемося самостійно!!!!"
Чорна п"ятниця в СONFY дійсно чорна. Наперсточники-по іншомку не скажеш. Це вже другий мій "прокол" на COMFY (перекладається як удобный; комфортабельный; уютный), перший був щодо безвідсоткової розстрочки, яка при перевірці в банку виявилася фейком. Жаль їх. наступного разу мабуть не буде

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпро́) 11 декабря, 2016 год Добрий день. Нам дуже шкода, що описаний вами випадок мав місце у мережі наших магазинів. Дійсно, були непередбачені технічні складності, які нас багато чому навчили на майбутнє. Ми би хотіли вибачитись перед вами за незручності, шляхом надання приємної знижки на ваше наступне замовлення в мережі наших магазинів. Приносимо вам вибачення від обличчя компанії.

Сумы, ул. Харьковская,2/2
Телефон: 0800 303 505