Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Неякісний товар!!! - Отзыв о COMFY


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 541

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3529

http://www.otzyvua.net/comfy Одесса, пр. Маршала Жукова, 2, ТЦ "Сити Центр"
От Катерина, опубликован 27 ноября, 2016 годКатерина 27 ноября, 2016 год Наприкінці вересня купила через інтернет-магазин стілець офісний ISO Black V-4, через два місяці зламався - повністю відпала права ніжка (купувала для себе, а вага моя 55 кг!)! Ремонту стілець не підлягає, і магазин відмовився вирішити якось цю проблему – сказали це механічне пошкодження, але це ж не моя провина!!!! Я розумію, якби стілець, дійсно, зламався через мою провину, а то просто стояв собі на одному місці (і ніхто на ньому не стрибав)! Вперше зустрілася з такою проблемою, навмисне не купувала крісло на колесах, бо знаю, що вони з часом ламаються (хоча не через 2 місяці точно), але що такий стілець - це новина!!!! Виходить, просто викинула на вітер 335 грн.!!!!!!!! Настрій зіпрований і думка про Comfy також! 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина, Одеса) 15 декабря, 2016 год Кому нужны ваши скидки? Продавайте качественный товар людям. Он должен быть НОВЫМ!!! А не отреставрированным СТАРЫМ!!!
Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпро́) 11 декабря, 2016 год Добрий день. Катерина, нам дуже шкода, що ми викликали у вас таке засмучення. На жаль, дуже багато клієнтів не розуміють, або не бажають розуміти, що відповідальність за гарантійне обслуговування несе виробник товару. Дійсно є обмеження, щодо безкоштовного обміну деяких категорій товару, оскільки у данному випадку неможливо перевірити або довести, що це є не механічне пошкодження. Ми, у будь-якому випадку, зацікавлені, щоб ви залишилися із нами, тому ви можете розраховувати на знижку на вашу наступну покупку у нашій мережі.
Дякуємо вам за порозуміння.


Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
52 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться