Чорна пятниця на COMFY-звичайний лохотрон. - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Сергій, опубликован 25 ноября, 2016 год

Сергій 25 ноября, 2016 год Дочекався 12 ночі сайт як і в усіх весів, не витримував навантаження. Через годину зробив замовлення на чайник (ном. замовлення 2437770) прийшло підтвердження на пошту що все добре очікуйте доставку. Зранку передзвонив оператор і заявив, що товара немає на складі. Я запропонував почекати коли він зявиться, на що отримав відповідь, що в них так не проходить. В результаті замовлення відмінили.
Питання до власників Комфі: навіщо розводити покупців???? і розсилати смс, листи, про таку подію і не мати змоги виконати замовлення ваших кліентів????
Я маю також інтернет магазин і знаю що виставивши обмеження по кількості товару, система не зможе більше продати чим є на складі.
В комфі беруть декілька шт. товарів, продають їх 1000 клієнтам, створюють трафік, а потім говорять ТОВАР ВІДСУТНІЙ.
Хто в Вас після цього буду купувати??????

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпро́) 7 декабря, 2016 год Доброго дня! Сергій, приносимо вам вибачення за доставлені незручності і неможливість отримати бажаний товар! Запевнюємо вас, що з нашої сторони обману не було, а стався прикрий технічний збій, який вплинув на коректну роботу сайту та можливість обробити всі вхідні замовлення наших клієнтів. Наша система резервування необхідного товару налагоджена таким чином, що тільки у момент підтвердження замовлення оператором товар переходить до резерву і в автоматичному режимі ця операція не може бути виконана. У момент великих навантажень, на превеликий жаль, клієнти можуть встигнути оформити на одну й ту саму одиницю декілька замовлень і тому буде виконано лише перше з них. Ви, як власник інтернет-магазину, повинні знати, що нам краще залишитись взагалі без трафіку, ніж викликати негативну реакцію у 1000 клієнтів. Сподіваємось на ваше розуміння!

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Svarka24