Нfйгірший магазин техніки! - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Володимир Лотоцький, опубликован 29 сентября, 2016 год

Володимир Лотоцький 29 сентября, 2016 год Продали мишку з браком, повернув чрез 2 дні, і вже два місяці без мишки, все стараються її "впарити" назад. Мишку відправили в сервісний центр, її там ремонтували, прибрали захист сенсора мишки і сказали що так краще, хоча це просто обхід проблеми, тому що біля того захисту була тріщина через яку мишка глючила, просто прибрали сенсор щоб не глючило... Мені сказали що поставили нову плату новішої моделі, це маячня якась, я купляв одну мишку а мені стараютсья вернути якогось зібраного монстра, писав вже дві заяви і що разу довше і довше все затягується. Одного разу в магазині, чоловік також забирав брауований пилосос з ремонту який йому не поміняли і не відремонтували, вернули той самий за три місяці.... НІКОМУ НЕ рекомендую купляти щось у комфі, краще купіть в іншому і буде вам потім простіше! 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпро́) 29 сентября, 2016 год Доброго дня! Володимир, хотіли вам повідомити, що ми співпрацюємо напряму із виробником техніки який постачає свою продукцію у всі магазини під різними брендами. Тому придбавши товар у нас або в іншому магазині ризик потрапити на брак однаковий. Співробітники працюють згідно законодавства, яке наголошує на те, що при виявленні дефекту товар необхідно нести до сервісного центру виробника на діагностику і ремонт. Магазин може прийняти повернення тільки нового товару, який не був у експлуатації. Письмові заяви розглядаються максимальним терміном до 30-ти робочих днів. Очікуйте, будь ласка, рішення вам надійде на електронну пошту і також буде направлене в магазин. Просимо вибачення за доставлені незручності!
Володимир Лотоцький (Украина, Обухів) 29 сентября, 2016 год Я звісно згоден з тим що ризик всюди одинаковий, але я гопорю про те що сталося у мене. В інших магазинах, називати не буду, теж попадалися браковані товари, навушники, процесор, жорстки диск і тд., але жодного разу це не затягувалося довше 2ох тижнів. Я придбав товар у магазині а не у виробника напряму, у магазину повинен бути свій якийсь сервіс, щоб втявивши дефект магазин сам розбирався з виробником, чому той надав їм для продажу бракований товар. За це не повинні відповідати покупці. Магазин продав а у вирішенні проблеми просто стає посередником і все, розбирайтеся самі з виробником, ми лише можемо відправити ваші заяви їм

Супермаркеты электроники

MegaTool