Інтернет магазин оплата карткою - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy Киев, ул. В. Гетьмана, 6
От Ірина, опубликован 21 сентября, 2016 год

Ірина 21 сентября, 2016 год Замовлення від 05.08.2016 року - оплата 153,00 гривні в інтернет-магазині, місяць мені обіцяли доставити на слідуючий день, в кінці серпня сказали, вибачте, доставки не буде, зверніться в магазин про повернення коштів,03.09.2016 написала заяву на Гетьмана, 6, через 2 тижні обіцяли повернути кошти, 21.09.2016 - оператор на гарачі лінії повідомив, заява в бухгалтерію не надходила, просять знову підійти в магазин і вияснити, де вона. При замовленні он-лайн, уже рази потрібно підходити в магазин, і це сума 153,00 гривні. Не рекомендую з ними зв'язуватися і сама не буду 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпро́) 21 сентября, 2016 год Доброго дня! Ірино, дійсно, у нас деякий час були складнощі з доставкою і, у вашому випадку, з технічних причин товар так і не вдалось доставити. На жаль, ви не вказали даних по яким ми б змогли повторно перевірити інформацію, але ж якщо сьогодні оператор вам повідомив, що запит на повернення не надійшов, скоріш за все, це випадковість і співробітник в магазині вам люб'язно допоможе його продублювати. Після отримання запиту, вже у найближчий тиждень кошти будуть вам повернені. Від імені компанії приносимо вам вибачення за незручності, тривале очікування і недоставлений товар.

Киев, ул. В. Гетьмана, 6
Телефон: (044) 200-07-49/48/57