От така політика компанії - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy Белая Церковь, ул. Гордынского, 2а (ТРЦ "Вега")
От Юрій, опубликован 13 сентября, 2016 год

Юрій 13 сентября, 2016 год Придбав телефон в магазині, все добре приємна, кваліфікована дівчина увімкули телефон - працює, комплектація - нормальна, гарантія - відмічена. Придбав сімкару вставив і виявилося, що мікрофон не працює. Повернувшись до магазину пройшло 4 дні пояснив ситуацію з телефоном та попросив нормального її вирішиння для мене, як клієнта. Та виявилося, що все вирішується не для клієнта а для компанії:
Дівчина попросила у мене всі документи на придбаний товар та посвідчення яке засвідчує особу та бистренько оформила замовлення на ремонт у сервісному центрі та повідомила мене про це і сказала чекати біля14 днів на що звичайно я висловив свою не задоволеність і попроси замінити мені бракований телефон на нормальний на що отримав відповідь - дослівно: Якби вам не сподобався колір телефону чи його технічні можливості то ми б його вам замінили а з дифектом ні ми його одремонтуємо і вам повернемо ТАКА ПОЛІТИКА НАШОЇ КОМПАНІЇ. "Зоровий глузд" у вашої компанії, але не логічний для клієнта зовсім. З боєм вибив підміну на час ремонта телефону і чекатиму як далі будуть розвиватися події звичайно термін 14 днів можливості обміну чи повернення товару мине. Дуже неприємний осад і я вже точно за товарами сюди не поернуся.

Юрій (Украина, Львів) 12 октября, 2016 год Це знову я Юрій. Отримав смс про те, що мій телефон відремонтовано прибув до магазину перевірив мікрофон в телефоні працює все гаразд, підписав акт про отримання телефону та акт про повернення підмінного, процес зайняв 15 хвилин. Але цікаве відбувалося паралельно люди прийли повертати товар який також придбали бракований і який прийшов із сервісного центу і знову непрацюючий та мене найбільше шокувало те? як вони розмовляли з цією жінкою. Висновок: коли ти заходиш із грішми для покупки товару тебе зустрічають із посмішко, повагою, розумінням, але як що ти повертаїшся з неякісним товаром все кардинально змінюється на тебе дивляться як на непотріб.
Я ще раз переконався, що в цей магазин за товарами ходити не можна!!!
Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпро́) 13 сентября, 2016 год Доброго дня! Юрій, нам прикро, що вам попав товар із браком і доведеться очікувати гарантійного ремонту. Виробник техніки, на жаль, допускає невеликий відсоток браку в готовій продукції, який можна виявити лише в процесі єксплуатації. Саме тому на техніку надається безкоштовне гарантійне обслуговування від виробника, протягом всього зазначеного терміну і починаючи із першого дня придбання. Відносини між продавцем та покупцем регулює законодавство і працівник відповіла вам правильно. Обміняти чи повернути можна лише новий товар і з причин не підходящого кольору, форми, технічних складових, а при виявленні дефекту техніка підлягає гарантійному ремонту в сервісному центрі виробника, в який ви можете доставити товар сомостійно або передати через нам магазин. Сподіваємось на швидкий ремонт вашої техніки!
Юрій (Украина, Львів) 14 сентября, 2016 год Ваша шаблонна відповідь мене ніграма не цікавить так як я і не розраховував на якесь розуміння з вашого боку бо якби таке мало місце то це відбулося б прямо в магазині.Дану інформацію я виклав не для вас-Комфі а для нас клієнтів, щоб люди розуміли, якщо товар попався неякісний і термін повернення ще не закінчився то кажіть, що ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ КОЛІР, або ж ЗАНАДТО ВАЖКЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕСПЕЧЕННЯ і тоді можливо (не факт, що не буде якоїсь іншої відмазки) Ви отримаєте не браковану річ та збережете кучу часу та нервів.

Супермаркеты электроники

MegaTool