не вчасна доставка товара. безвідповідальне ставлення відділу доставки - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Михайло, опубликован 6 сентября, 2016 год

Михайло 6 сентября, 2016 год 30.08 в магазині Comfy ( який знаходиться в М. Києві, торговий центр "Більшовик") взяв у розтрочку холодильник і стабілізатор напруги. оскільки замовлення оформили в 21.30 то сказали чекати доставку 1.09. добре. прийшло 1.09 - повідомлення від доставки не було. зателефонував ена гарячу лінію ( чекав 7 хв щоб з"єднали з оператором!!!!!!) і коли нарешті з"єднали - оператор попросив залишити свій номер щоб він мені зателефонував. коли оператор зателефонував то сказав що замовлення буде в п"ятницю (максимум у суботу). ввечері (близько 20.00 ) зателефонували з відділу доставки і сказали що на складі не працює програмне забезпечення і моє замовлення привезуть в суботу. в п"ятницю вони тільки зможуть оформити документи ( звертаю увагу - в 21 столітті, в вік цифровиз техноглогій потрібно ЦІЛИЙ ДЕНЬ щоб роздрукувати папірці і оформити заявку). пізніше зателефонував оператор з гарячої лінії і сказав що зніє про мою ситуацію і пообіцяв що моє замовлення буде ПЕРШОЧЕГОВО внесене в список суботніх доставок оскільки по технічним причинам його не внесли в четвер. добре. чекав до суботи ( тобто до 3.09). оскільки мені до 15.00 ніхто не зателефонув. пішов в магазин комфі, де я брав товар, поспілкувався з помічником директора магазину, вона вислухала мою ситуацію і сказала що це не допутимо з боку відділу доставки, і що вона розбереться. вона ( заступник директора ) зателефонувала в відділ доставки і повідомила мені до моє замовлення буде в неділю 4.09, я залишив заступнику директора свій номер і вона сказала що зателефонує мені якщо зміниться інформація. добре. неділя до 15.00 ніхто не зателефонував. пішов в магазин, звернувся до директора. вислухала мою ситуацію, зателефонувала в відділ доставки і сказала що моє замовлення буде 6.09. понеділок , 6.09, з відділу доставки не телефонують. дружина йде в магазин, оскільки я на роботі і не маю часу. директор магазину з яким ми говорили телефонує знову в доставку і виясняється : замовлення було вже в києві, але о ЧУДО, на складі коли моє замовлення вкомплектовували, то поклали не той стабілізатор напруги. і тепер моє замовлення буде відправлене назад, щоб поклали той що потрібно стабілізатор. директор домовилася щоб привезли хоча б холодильник а стабілізатор візьмемо в магазині. і от, пройшов ТИЖДЕНЬ з момента оформлення замовлення а з доставки не телефонують. прошу адміністрацію магазину КОМФІ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА БЕЗВІДПОВІДАЛЬНУ РОБОТУ ВІДДІЛУ ДОСТАВКИ, І ПОКАРАТИ ВИНУВАТЦІВ. вважаю що таке відношення до клієнтів показником такого магазину як Комфі. і будь ласка, не потрібено фраз " ВІД ІМЕНІ ВСЬОГО МАГАЗИНУ КОМФІ ПРИНОСИМО ВАМ СВОЇ ВИБАЧЕННЯ". мені Ваші вибачення не потрібні. я ТИЖДЕНЬ чекаю рна замовлення, на холодильник, на товар, який відноситься до переліку товарів першої необхідності і є важливим при життєзабезпеченні людського життя. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпро́) 6 сентября, 2016 год Доброго дня! Михайло, звичайно, така ситуація неприпустима, і нам потрібно детально у всьому розібратися, щоб виключити подібні випадки у майбутньому. Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви повідомите нам листом на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua номер вашого замовлення або код доставки, ПІБ та номер телефону, із посиланням на цей відгук. Інформацію обов'язково буде передано керіництву, із співробітниками, що допустили помилки, буде проведено роботу, за результатами якої ми зв'яжемося з вами. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб холодильник був доставлений якнайшвидше. Дякуємо!

Супермаркеты электроники

MegaTool