Обдуриловка - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 8 августа, 2016 год

Гость 8 августа, 2016 год Купила телевізор який не відповідає якості яку мені обіцяли, та ще і настройки впарили і він автоматично вважається використовуванмм. Як мені обміняти телевізор або повернути гроші? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина) 8 августа, 2016 год Доброго дня! Ми просимо вас надіслати нам на пошту pokupatel@comfy.com.ua ваше ПІБ, чітке фото чеку, номер мобільного телефону та опишіть детальніше в якій ситуації ви опинились. Ми обов'язково допоможемо вам у вирішенні питання! Дякуємо.
Гость (Украина) 15 августа, 2016 год Телевізор я обміняла, але за настройки мені гроші не повернули. Чому мені навязують настройки, які не мають ніяких переваг (які по суті не потрібні). Виявляється мене просто обікрали. Як повернути гроші
Ответ представителя Comfy (Украина) 15 августа, 2016 год Доброго дня! Як бачите, ми на стороні клієнта і завжди стараємося максимально допомогти вірішити всі питання! Поверненню коштів підлягає лише товар. За послуги, на жаль, повернути кошти можливість відсутня, бо дія по налаштуванню була надана і виконана. Налаштування не нав'зуються, а пропонуюся нашими представниками для того, щоб користування вашим пристроєм було ще приємнішим та зручнішим і виконуються вони лише по вашій згоді.
Гость (Украина) 15 августа, 2016 год Я готова заплатити за настройки, але насправді нічого нового не звалося в телевізорі. І по суті з мене взяли гроші ні за що. Я вже не один раз користувалася послугами вашого магазину і до цього разу була дуже задоволена і ціною і обслуговуванням, тому зараз я дуже розчарована. Я просто хочу щоб послуга відповідала дійсності

Супермаркеты электроники

MTA.UA