Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Не рекомендую! - Отзыв о COMFY


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 706

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3528

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 6 августа, 2016 годГость 6 августа, 2016 год Категорично не рекомендую дану мережу! Ситуація була наступна: вирішили купити мультиварку. У всіх магазинах ціна була однакова ( не тільки серед магазинів Комфі), але зацікавило нас наступне, що при покупці в Комфі такої мультиварки нам вертається на бонусну картку 750 грн, я спеціально перепитувала чи нічого не треба доплачувати, чи справді можна буде використати ці гроші в їхньому магазині нічого не доплачуючи,всі гарненько нас запевняли що все так як вони нам розказали. На той момент саме тої моделі не було в наявності, тому консультант зайшов при мені на сайт,де так само весіло "750грн бонусу" і сказав що можна замовити. Замовили ми ту мультиварку, за 3 дні була в нас. І тут саме цікаве)) приходить на картку аж 34 бонуса)))що дорівнює 34 грн)). поїхали ми в магазин,де всі зробили лиця ошарашені і кажуть " такої знижки не могло бути...це шось дуже багато (750грн),дзвоніть на гарячу лінію. Подзвонили)). сказали нам шо такої знижки не було, вони розберуться і дадуть відповідь через пару днів...подумали вони і нарахували нам 600грн. якби то не та довіра і моя наївність, то я би сфоткала їм ту знижку...але хто знав.
Діло не в тих 150грн...я би всерівно купила ту мультиварку правда не знаю чи в комфі, але для чого придумувати липові акції, якщо ніхто їх потім не отримують. Тупа заманка. Одне тільки- неприємно. Не думаю,що одночасно помилявся і сайт, і весь той консиліум консультантів ( у двох магазинах ,у "Сільпо" на південному та у "Форумі") і ще й на гарячій лінії )).
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Comfy (Украина) 6 августа, 2016 год Доброго дня! Усі наші акції максимально прозорі, та дозволяють придбати техніку на більш вигідних умовах. Зпевняємо, що сталася саме технічна помилка, а персонал магазину спирався лише на інформацію на сторінці з товаром. Від імені компанії нам хотілося б вибачитися за це прикре непорозуміння. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб уникнути подібних помилок у майбутньому. Сподіваємося, ця ситуація не вплине на ваше ставлення до компанії в цілому, й ви залишитесь нашим постіним клиєнтом.


Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Solvo

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
2 отзыва
MegaTool

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.8
150 отзывов
GearBest.com

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
Торговый дом CTB

Рейтинг: 4
1 отзыв
MTA.UA

Рейтинг: 4
2 отзыва
Магазин Brain

Рейтинг: 4
52 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться