ХОлодильник з вибоїнами!!!!!! - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От ЕльвіраElvirkahttp://www.otzyvua.net/user/Elvirka, опубликован 20 июня, 2016 год

Ельвіра 20 июня, 2016 год Перший і останній раз придбали холодильник в магазині Комфі! Перший раз замовили холодильник ,оплатили ,через тиждень в день доставки дзвонять і повідомляють про те що він з тріщинами і подряпинами і чи нам підходить? Ми поїхали вибрати інший і що ви думаєте ? На вітрині вибрали холодильник ,ще запакований а приїхав знов Побитий!!! Сервіс кошмарний !!! Не рекомендую! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина) 20 июня, 2016 год Доброго дня, Ельвіра! Нам дуже шкода, що ви зіткнулись із такою ситуаціює в нашому магазині, та покупка доставила вам стільки розчарувань. Із своєї сторони ми би дуже хотіли докладніше розібратися у даній ситуації, і будемо вам вдячні, якщо надішлете на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua фото або скан-копію чеку покупки, ваші ПІБ та контактний номер телефону. Ми обов'язково перевіримо, чому могла статися така ситуація і зв'яжемося з вами для подальшого вирішення питання. Від імені компанії приносимо вибачення за доставлені незручності. З нетерпінням очікуємо від вас зворотнього зв'язку!

Супермаркеты электроники

MegaTool