Не доставляють оплачений товар из Комфи - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Сергій, опубликован 15 мая, 2016 год

Сергій 15 мая, 2016 год Товар оплачен 08.05.2016 в магазині Комфи.
Заказали доставку на 09.05.2016 місто Київ (заказали морозильну камеру Indesit NUS 16.1 AA NF H (UA) за 8499 грн в розстрочку)
Відпросвся з роботи і став чекати. Після того як представник доставки зателефонував і сказав, що товар по технічним причинам неможливо доставити я незасмутився, адже всі ми люди...
І так доставку перевели аж через день на 11.05.2016.
Я знову відпросився з роботи. товару знов небуло.
І так доставка переносилася на:
12.05.2016
13.05.2016
14.05.2016 (також була оформлена жалоба звернення №40473)
15.05.2016 (також була оформлена жалоба звернення №40524)
17.05.2016 (також була оформлена жалоба звернення №40569)
Так як Ви можете бачити жалоби нічого не вирішують в даній компанії.
Товар мені невезуть. На даний момент в Києві є 6 магазинів з даним товаром, але доставить його виявилося дуже тяжко.
Магазин Комфи нікому не рекомендую

Ответ представителя Comfy (Украина) 16 мая, 2016 год Доброго дня, Сергій! Ми розуміємо ваші емоції, вони повністю обгрунтовані. Повірте, ми не менш засмучені, що вам довелося зіткнутися з такою неприємною ситуацією в нашому магазині. На жаль, з технічних причин на даний момент з доставкою замовлень виникли деякі складнощі, але ми готові виконати всі свої зобов'язання в максимально можливі найближчі терміни. По залишеним вами раніше скаргам з вами вже неодноразово зв’язувались наші працівники, а також за доставені незручності вам була виконана бонусна компенсація на карту Суперпокупця, на яку ви погодились. По наданій нам інформації, доставка вашого замовлення буде виконана сьогодні, 16.05.16, і обов’язково за 1 годину перед доставкою техніки з вами зв’яжеться кур'єр, щоб повідомити про необхідність прийняти товар. Від імені компанії ще раз приносимо щирі вибачення за зіпсований настрій від покупки, а також всі доставлені вам незручності!

Супермаркеты электроники

MegaTool