Кідали - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 7 мая, 2016 год

Гость 7 мая, 2016 год Приєднуюсь к поганим відгукам. Терміново були потрібні вакумні пакети- замовили на 7- травня, зробили предоплату. Цілий день прочекали, дзвонили 3 рази на гарячу лінію- дуже вічливо дівчина відповідала і запевняла, що моі пакети вже майже привезли і має прийти смс. 22:00, знайшла телефон магазину в моєму місті, задзвонила- виявляється моі пакети давно мене чекають, а та,яка мене про це повідомила незадоволено сказала, що вона не відпрвідає за смс- повідомлення. Класно ви мене підвели. Заповім всім своім знайомим з вами не зв'язуватись.
Дозволяю не відпрвідати

Ответ представителя Comfy (Украина) 8 мая, 2016 год Доброго дня! Ми би хотіли докладніше розібратись, чому виникла дана ситуація із вашим замовленням, і будемо вам вдячні, якщо надішлете нам на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua фото або скан-копію чеку покупки, ваші ПІБ та контактний номер телефону. Вся інформація буде передана компетентним працівникам для докладного розглядання, після чого ми зв’яжемось з вами. Від імені компанії приносимо вибачення за виникле непорозуміння та доставлені незручності!

Супермаркеты электроники

MegaTool