Comfy Assistant - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Степан, опубликован 21 февраля, 2016 год

Степан 21 февраля, 2016 год Купляв мобільний телефон в магазині у Львові на вул Виговського 100. Впарили в чек незрозумілий "Comfy Assistant" за 100 гривень, який мені не потрібен і платити за нього не бажаю. Причому абсолютно без попереджень. Просто пост фактум виявив це в чеку. Запитав продавців - відмовитись неможливо. Дороге Comfy, а чи знаєте Ви, що це впринципі незаконно? Ось дві основні претензії:
1) Всунули в чек незрозумілий артикул, про який не попереджали і від якого неможливо відмовитись. Це незаконно. При купівлі будь-якого товару Ви не маєте права мене, як покупця, зобов'язувати купляти будь-який інший товар. Звісно, я не говорю про пари товарів, які йдуть разом однією позицією. В даному випадку це окремий товар/артикул. До того ж це відбувається втиху і виявляється на етапі, коли клієнт вже оплатив покупку.
2) Впарюється товар "Програмний Продукт", який згідно законів не оподатковується. Складається враження, що ви банально уникаєте сплати податків за допомогою цього. Чому я повинен брати в цьому участь?

Тому загальне враження від купівлі досить негативне: виходиш з відчуттям, що тебе використали для своїх якихось цілей. Ну справді, який відсоток людей повірить в безкоштовну акцію, де тобі дають доступ до якоїсь незрозумілої програмки з обмеженою дією доступу(!) (в мене в чеку 1 місяць)? Банальний розводняк.
Бажаю вам зрозуміти, що такий спосіб поведінки з клієнтами тільки відштовхує.

Степан (Украина, Львів) 22 февраля, 2016 год Дякую за відповдь. Але все ж Ви не відповіли на запитання:
- у випадку моєї покупки на 529 гривень, звідки взялась цифра саме в 100 гривень? (якби ще була 1 гривня, питань би не виникло)
- чим зумовлений настільки дивний спосіб популяризації цього додатку, що його треба аж в чек окремим артикулом вставляти і змінювати ціни всіх ваших товарів?
З цього всього виходить, що Ви:
1) вставляєте додатковий артикул в чек
2) змінюєте ціни всіх товарів в чеках(так, я розумію, що загальна кількість, яку людина платить за товари залишається незмінною)
3) ставите незрозумілі ціни на цей артикул(згідно якого правила? не зі стелі ж)
4) вставляєте це втиху в чек. Зважаючи, що в мене не в першого такий випадок(десь знизу був комент обурення з аналогічною ситуацією), то це радше правило, а не виняток.
І все це заради того, щоб дати мені місячний доступ до програмки, яка до того ж є тільки під Android? Я не повірив, пробачте

Тому ще раз: основна претензія полягає в тому, що, на мою думку, ви маніпулюєте цінами та цінниками на товари і при цьому використовуєте покупців. І той факт, що кінцева сума, яку платить покупець, не змінюється, не виправдовує таке.

Знову ж таки. Чисто на мою думку, ви репутаційно значно виграєте, якщо не будете проводити такого роду непрозорі речі. Більшість покупців не буде тут виписувати скарги, але ці непрозорі маніпуляції вкрай незрозумілі.
Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 22 февраля, 2016 год Доброго дня, Степан! Нам дуже шкода, що покупка в нашому магазині доставила вам незручності, що вплинуло на вашу думку про компанію в цілому. Відносно додатка Сomfy Assist, який відображений в чеку, він надається всім нашим покупцям в подарунок на умовах акції при покупці будь-якої техніки. Цей програмний продукт є мобільним додатком для планшетів, смартфонів, мобільних телефонів і інших мобільних пристроїв, які підтримують підключення до Інтернету і використовується після його скачування. Завантажити та встановити його можна на будь-який пристрій на ОС Android з Google Play (знаходиться за запитом Comfy Assist). Хочемо запевнити, що дана програма абсолютно безкоштовна, але в чеку пробивається як знижка на основний товар. Тобто кінцева вартість мобільного телефону в чеку нижче, ніж на ціннику рівно на вартість промо-коду. Програмний продукт Сomfy Assist дозволить вам мати цілодобову онлайн підтримку, індивідуальні консультації, бути учасником акцій тільки для власників цього додатка, мати пріоритет при ремонті техніки, а також здійснювати зручний моніторинг своїх замовлень. Хочемо запевнити, що ніяких маніпуляцій з нашого боку не проводиться і всі акції, які діють в наших магазинах, є вигідними пропозиціями для наших постійних і нових клієнтів. При цьому, якщо ця програма не є для вас актуальною, ви безсумнівно можете відмовитися від неї при покупці або звернутися в магазин протягом 14 днів з моменту придбання товару з паспортом і чеком, щоб вам надали новий чек, без зазначеної програми. При цьому, вартість товару не зміниться, тобто сума чека залишиться такою ж як і на момент покупки. Всі умови цієї акції наведені у відповідному Наказі, який знаходиться у кутку споживача, та з ними ви можете ознайомитись звернувшись напряму в наш магазин. Нам дуже шкода, що в магазині вам відразу не надали повної консультації щодо цієї акції. Від імені компанії приносимо вибачення за доставлені вам незручності та виникле непорозуміння!
Гость (Германия, Coburg) 22 февраля, 2016 год Бендеру обманул бендера, парадокс)))))

Супермаркеты электроники

MegaTool