ПП Comfy Assist Карти зі строком дії потраплють до наших чеків без нашого відома!!!!!! - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 13 февраля, 2016 год

Гость 13 февраля, 2016 год Прошу провести відповідні бесіди з продавцями-консультантами в звязку з тим, що вони не надають повну інформацію по товарах які внесли до чеку!!! Або взагалі пробивають в чек послуги яких ми не замовляли!!! ПРОШУ ПРИЙНЯТИ МІРИ ЯК НАЙШВИДШЕ, ЩОБ НЕ ЗАВДАТИ ШКОДИ ІНШИМ ПОКУПЦЯМ! Після приїзду додому і детального огляду чеку та накладної в мене здалося таке враження що в цьому магазині консультанти-АФЕРЮГИ!
Дякую за увагу!

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 14 февраля, 2016 год Доброго дня! Хочемо запевнити, що обману в цій акції немає. Зараз в наших магазинах в рамках акції, при покупці будь-якої техніки ви отримуєте в подарунок програмний продукт Сomfy Assist. Цей програмний продукт є мобільним додатком для планшетів, смартфонів, мобільних телефонів і інших мобільних пристроїв, що підтримують підключення до Інтернету і використовується після його скачування. Завантажити та встановити його можна на будь-який пристрій на ОС Android з Google Play (знаходиться за запитом Comfy Assist). Ця програма абсолютно безкоштовна, але в чеку пробивається в якості знижки на основний товар. Тобто ціна придбаного товару в чеку нижче, ніж на ціннику рівно на вартість промо-коду. Нам дуже шкода, що в магазині вам не підказали всі умови даної акції, і будемо вам вдячні, якщо надішлете на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua фото або скан копію чеку покупки, ваші ПІБ та контактний номер телефону, щоб ми змогли встановити, де і ким конкретно здійснювався продаж. Інформація обов'язково буде передана керівнику магазину, і з персоналом буде проведена робота. Від імені компанії і приносимо вибачення за виникле непорозуміння. Якщо у вас виникнуть будь-які питання про товари або послуги нашої мережі, ви завжди можете звернутися до нас в службу підтримки по телефону 0-800-303-505, в групах в соціальних мережах, або в листі на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua, ми завжди з радістю надамо будь-яку інформацію і постараємося допомогти.
Николай (Чехия, Habry) 15 мая, 2016 год Скажите пожалуйста покупатель может отказаться от дополнительных акций?

Супермаркеты электроники

MegaTool