ПП Comfy Assist Карти зі строком дії потраплють до наших чеків без нашого відома!!!!!! - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 13 февраля, 2016 год

Гость 13 февраля, 2016 год Прошу провести відповідні бесіди з продавцями-консультантами в звязку з тим, що вони не надають повну інформацію по товарах які внесли до чеку!!! Або взагалі пробивають в чек послуги яких ми не замовляли!!! ПРОШУ ПРИЙНЯТИ МІРИ ЯК НАЙШВИДШЕ, ЩОБ НЕ ЗАВДАТИ ШКОДИ ІНШИМ ПОКУПЦЯМ! Після приїзду додому і детального огляду чеку та накладної в мене здалося таке враження що в цьому магазині консультанти-АФЕРЮГИ!
Дякую за увагу!

Гость (Украина, Київ) вторник, 17 января та сама ситуація прийщла додому дувлюсь розвели на 100 грн. чи шо в чеку пише що картка 100 грн думаю тоже розвели так що можна відказатися від тої акціїї чи ні
Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 14 февраля, 2016 год Доброго дня! Хочемо запевнити, що обману в цій акції немає. Зараз в наших магазинах в рамках акції, при покупці будь-якої техніки ви отримуєте в подарунок програмний продукт Сomfy Assist. Цей програмний продукт є мобільним додатком для планшетів, смартфонів, мобільних телефонів і інших мобільних пристроїв, що підтримують підключення до Інтернету і використовується після його скачування. Завантажити та встановити його можна на будь-який пристрій на ОС Android з Google Play (знаходиться за запитом Comfy Assist). Ця програма абсолютно безкоштовна, але в чеку пробивається в якості знижки на основний товар. Тобто ціна придбаного товару в чеку нижче, ніж на ціннику рівно на вартість промо-коду. Нам дуже шкода, що в магазині вам не підказали всі умови даної акції, і будемо вам вдячні, якщо надішлете на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua фото або скан копію чеку покупки, ваші ПІБ та контактний номер телефону, щоб ми змогли встановити, де і ким конкретно здійснювався продаж. Інформація обов'язково буде передана керівнику магазину, і з персоналом буде проведена робота. Від імені компанії і приносимо вибачення за виникле непорозуміння. Якщо у вас виникнуть будь-які питання про товари або послуги нашої мережі, ви завжди можете звернутися до нас в службу підтримки по телефону 0-800-303-505, в групах в соціальних мережах, або в листі на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua, ми завжди з радістю надамо будь-яку інформацію і постараємося допомогти.
Гость (Украина, Київ) суббота, 21 января Мені подобається ваша відповідь. Нічого іншого і не очікував від вашої фірми! Звичайно, у всьому винні продавці. Усі раптом подуріли і позабували попередити про нову шахрайську схему. Але я покупець і я довів свою правоту просто - повернув куплений ноутбук, і постараюся утримуватися від покупок в вашій торгівельній мережі.
Николай (Украина, Київ) четверг, 29 декабря Что может делать программа для андроида на ноутбуке и при етом стоять 2100 как написано в чеку???
Николай (Чехия, Habry) 15 мая, 2016 год Скажите пожалуйста покупатель может отказаться от дополнительных акций?

Супермаркеты электроники

MegaTool