Комфі найгірший магазин - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Музика Олег, опубликован 16 января, 2016 год

Музика Олег 16 января, 2016 год Обманюють як можуть, ціна на цінику відрізняється від ціни у чекові, без попередження ліплять у чек товар якого не брали. Пропонують по акції 2 пачки паперу за 74 в чеку виявилось 198. Якщо хтось хоче купляти прінтери мфу у комфі не раджу! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 16 января, 2016 год Доброго дня, Олег! Будь-який товар або послуга можуть бути додані в чек тільки за згодою клієнта. Хочемо запевнити, що такі ситуації - виняток, а не практика і ми завжди вживаємо заходів, якщо подібні непорозуміння відбуваються в наших магазинах. Для того, щоб ми могли перевірити інформацію більш детально, та встановити по документу на покупку, хто з співробітників проводив продаж, просимо надіслати нам на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua фото або скан-копію фіскального чека, ваші ПІБ та контактний номер телефону. Від імені компанії приносимо щирі вибачення за цей випадок!
Информационный проект Потребитель (Украина, Харків) 16 января, 2016 год Если бы покупатели знали и отстаивали свои права, то таких ситуаций, не было бы.
С Уважением ИПП.

Супермаркеты электроники