Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Комфі найгірший магазин - Отзыв о COMFY


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 360

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 2477

http://www.otzyvua.net/comfy От Музика Олег, опубликован 16 января, 2016 годМузика Олег 16 января, 2016 год Обманюють як можуть, ціна на цінику відрізняється від ціни у чекові, без попередження ліплять у чек товар якого не брали. Пропонують по акції 2 пачки паперу за 74 в чеку виявилось 198. Якщо хтось хоче купляти прінтери мфу у комфі не раджу! 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 16 января, 2016 год Доброго дня, Олег! Будь-який товар або послуга можуть бути додані в чек тільки за згодою клієнта. Хочемо запевнити, що такі ситуації - виняток, а не практика і ми завжди вживаємо заходів, якщо подібні непорозуміння відбуваються в наших магазинах. Для того, щоб ми могли перевірити інформацію більш детально, та встановити по документу на покупку, хто з співробітників проводив продаж, просимо надіслати нам на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua фото або скан-копію фіскального чека, ваші ПІБ та контактний номер телефону. Від імені компанії приносимо щирі вибачення за цей випадок!
Информационный проект Потребитель (Украина, Харків) 16 января, 2016 год Если бы покупатели знали и отстаивали свои права, то таких ситуаций, не было бы.
С Уважением ИПП.


Адреса и контакты

Супермаркеты электроники

GearBest.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Banggood.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Trudovik

Рейтинг: 4.9
149 отзывов
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 3.8
6 отзывов
ЦифроТех

Рейтинг: 3.3
3 отзыва
ТРЦ Ривьера Шоппинг Сити

Рейтинг: 3.2
12 отзывов
Фокстрот

Рейтинг: 3.2
1906 отзывов
Магазин Brain

Рейтинг: 3
4 отзыва
ТРЦ Космополит

Рейтинг: 3
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться