найгірший магазин побутової техніки - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Святослав, опубликован 8 января, 2016 год

Святослав 8 января, 2016 год Магазин комфі справив на мене дуже неприємне враження,інформація від продавця стосовно товару прозвучала так : "а це більш досконала модель вся інша інформація є в інтернеті".Хоча його розповідь про " обов'язкову" страховку була набагато детальніша.Виявилось що товар який мені сподобався є лише з вітрини і замовити його не можна,касир яка доречі одночасно з оформленням покупки демонструвала фото зі свого телефону охоронцю замість оплати частинами почала оформляти відсотковий кредит вся описана історія заняла два дні так як оформляти товар за 20 хвилин до закриття мені відмовились.В результаті залишив товар на касі придбав аналогічний в іншому магазині ,який доречі знаходиться в 20 метрах від комфі.Шановні співробітники комфі ви дарма витратили мій час,мені не цікаво станети ви краще чи ні факт в тому що з вами не можна мати ніяких справ.І ви самі це довели. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 9 января, 2016 год Доброго дня, Святослав! Нам дуже шкода, що покупка в нашому магазині вас розчарувала, що викликало настільки негативну думку. Ми згодні з вами, така поведінка неприпустима для компанії Комфі. Будемо вам вдячні, якщо напишете в нам на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua дату відвідування і адресу нашого магазину, в якому планували покупку. Ми передамо всю інформацію керівництву для детальної перевірки тв виключенія подібних випадків у подальшому. Від імені компанії приносимо вибачення за доставлені вам незручності!

Супермаркеты электроники

Интернет-магазин Svarka24