Жахіття!!! - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy Ровно, ул. Курчатова, 9
От Віктор, опубликован 7 января, 2016 год

Віктор 7 января, 2016 год Знав би раніше, то подивився б відгуки, які більше половина негативні (хоча на офіційному сайті один позитив, сміх, а мій негативний відгук вперто не дають в друк). Купив собі і мамі (27 грудня) в подарунок на Новий Рік телевізор на кухню. Підключив 31 грудня, а через три години зьявилася горизонтальна червона полоска (і я к на зло не в мене, а у мами, подарунок получився). Приїхав до магазину, щоб згідно Закону Прав Споживачів (14 днів) мені обміняли його, проте.... Менеджери посміхаються тільки коли у вас гроші, а не товар на обмін )))) І тут почалося про товарний вид (хоча все в належному виді) і т. д. Я пояснював, що це дефект виробника і я його не привіз побитим чи ще якимось... Зрозумівши, що спортивши собі Новий Рік у мене не буде настрою на Різдво купив інший на Розетці, а цей здав на сервіс (сподіваюсь, що там хоча б полагодять). P. S. Шкода, що магазин таким чинном портить собі репутацію НАЗАВЖДИ!!! І не розуміє, що в пору інтернету люди скоріше обмінюються гірким досвідом. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 7 января, 2016 год Доброго дня, Віктор! Ми згодні, що на даному сайті багато негативних відгуків, але, як показує практика, коли покупці задоволені технікою, вони просто насолоджуються покупкою і рідко діляться своїми враженнями з іншими на форумах. В той же час, коли покупка не принесла бажаного задоволення, клієнт завжди намагається знайти вирішення ситуації через звернення до нас - в службу підтримки, в соціальні мережі або залишаючи повідомлення на подібних сайтах. На офіційному сайті нашої компанії публікуються виключно відгуки про техніку - позитивні або негативні, це не є важливим. Відгук має допомогти покупцеві обрати необхідний товар, спираючись на досвід людей, що вже придбали такий товар. Залишити відгук про нашу роботу та обслуговування клієнт завжди може в магазині або на вказаних вище ресурсах. Хочемо запевнити, наша компанія діє виключно в межах законодавства. Обмін або повернення товару протягом 14 днів, можливий, якщо він належної якості ,є в наявності фіскальний чек про придбання товару, збережені заводські пломби, захисні плівки на товарі, збережений товарний вигляд виробу і його комплектуючих, відсутні механічні пошкодження, товар не має слідів експлуатації. Якщо техніка працює некоректно або в процесі використання було виявлено заводський брак, обмін товару виконується на основі акту на списання, який видається сервісним центром та який підтверджує наявність дефекту, що виник по вині виробника. В сервісному центрі неполадку зможуть усунути або видадуть акт на списання, який буде підтверджувати наявність істотного недоліку, що впливає на роботу пристрою. На підставі даного акту в магазині техніку обов’язково замінять на нову. Дякуємо за Ваш відгук та сподіваємося на Ваше розуміння.

Ровно, ул. Курчатова, 9
Телефон: 0362 420 017