відгуки на сайті - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 28 декабря, 2015 год

Гость 28 декабря, 2015 год Не публікують відгуки на сайті Комфі. Тільки позитивні відгуки з'являються на сайті, і більше вього що їх написали самі ж працівники, щоб підняти рейтинг, а клієнтські відгуки не проходять модерацію. Ну звичайно, там же правду пишуть, а не водичку ллють. Не магазин, а суцільний жах. Рекомендуюю взагалі не звертати увагу на відгуки на даному сайті, тому що правдиві там не опубліковують. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 28 декабря, 2015 год Доброго дня! Всі відгуки на сайті Комфі попередньо проходять промодерацію і публікуються через деякий час. Можливо, при написанні відгуку, на сайті був збій, і він не зберігся. Якщо відгук відповідає стандартам, в ньому немає некоректних виразів, спаму, а також він конкретно відноситься до товару, ми його обов'язково публікуємо. Хочемо запевнити, на сайті присутні всі відгуки як позитивні, так і негативні, оскільки завдяки їм покупці зможуть приймати рішення, який краще обрати товар. Для нас важливо надавати клієнтам якісний сервіс і тим самим привертати покупців. Будемо дуже вдячні, якщо ви уточнене на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua дату, коли залишали відгук і код товару, щоб ми змогли перевірити інформацію докладніше. Дякуємо!

Супермаркеты электроники

InterMobil