Безтактність і негатив - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 28 декабря, 2015 год

Гость 28 декабря, 2015 год Нікому не раджу купувати товар в даній мережі. Персонал, таке враження, що між собою зовсім не ромовляє. Кожен працівник надає іншу інформацію про товар послуги та інше. Такого жахливого магазину я ще не бачила і не відвідумава. Над відточенням бізнес процесу ще довго і довго їм потрібно працювати. Реально дурять людей. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 28 декабря, 2015 год Доброго дня! Ми повністю з вами згодні, таке ставлення неприпустимо для компанії Комфі! Ми хотіли б розібратися в цій ситуації детальніше й передати інформацію керівництву для проведення відповідної роботи з співробітниками. Будемо вам вдячні, якщо напишете на електронну пошту pokupatel@comfy.com.ua ваші ПІБ, контактний номер телефону, а також дату і адресу магазину, в який звертались. Ми обов'язково зв'яжемося з вами і постараємося докласти максимум зусиль, щоб покращити ваше негативне ставлення. Приносимо щирі вибачення за доставлені незручності!

Супермаркеты электроники

MegaTool