повернення товару - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Гость, опубликован 25 декабря, 2015 год

Гость 25 декабря, 2015 год скажіть, будь ласка, якщо я придбала товар у магазині в одесі, але з певних причин він мені не підійшов, чи можу я повернути гроші у магазині, але в іншому місті??? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 26 декабря, 2015 год Доброго дня! Для повернення товару Ви можете звернутись до будь-якого магазину Комфі. Наша компанія завжди діє в межах закону України, обмін або повернення товару належної якості протягом 14 днів, можливий, якщо є в наявності фіскальний чек про придбання товару; збережені заводські пломби, захисні плівки на товарі; збережений товарний вигляд виробу і його комплектуючих: відсутні механічні пошкодження, подряпини, потертості; товар не має слідів експлуатації; є в наявності оригінальна, цілісна упаковка товару і його комплектуючих. Якщо дані умови виконуються, для повернення або обміну товару, будь ласка, зверніться до магазину Комфі з чеком, технікою і паспортом до сервісного менеджеру, Вам обов'язково допоможуть!
Гость (Украина, Запоріжжя) 25 декабря, 2015 год В этом магазине Вы никогда не вернет товар, точнее они его не возьмут. найдут 1000 причин, по своему будут трактовать закон о защите прав потребителей, но ни денег, ни обмен на нормальный товар НЕ БУДЕТ. Поэтому есть один выход - ИГНОРИРОВАТЬ ЭТУ СЕТЬ МАГАЗИНОВ.

Супермаркеты электроники

MegaTool