Невид1ться на цей лохотрон! Комфи-лохотрон! - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От денис, опубликован 23 декабря, 2015 год

денис 23 декабря, 2015 год Дали на ремонт телев1зор, який находився на гарант11,через 3 дня звонят-ваш телев1зор в робочому стан1 в1н в нас роби все нормально! пройшло 2 нед1л1 нема, 3 нед1л1 нема, на 4 нед1лю об1цяли привезти. Звонок: нам треба ще залишити його на ремонт на 4 дн1. Звонимо сам1- вам завтра телев1зор привезут, вам треба буде заплатити за доставку 5гр-км.,д1агностика 50 + ремонт. Це по гарант11 так, дешевше було в свому город1 заказати ремонт! НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З МОШЕН1КАМИ! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 24 декабря, 2015 год Доброго дня, Денис! Ми би хотіли розібратись в цьому питанні більш докладно. Будемо вдячні, якщо напиште в листі на електронну пошту pokupatel@comfy.com.ua адресу магазину, в який зверталися для передачі техніки на ремонт, дату звернення, Ваші ПІБ та контактний номер телефону. Інформація обов'язково буде перевірена і за результатами розгляду питання ми зв'яжемося з вами. Від імені компанії приносимо вибачення за доставлені незручності!

Супермаркеты электроники

MTA.UA