Comfy - кидалово! - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy От Ярослав, опубликован 21 декабря, 2015 год

Ярослав 21 декабря, 2015 год Дуже поганий магазин Комфі в ТРЦ Космополіт, м.Київ. Придбав в 25.10.15 електрогріль Philips, який нажаль не відповідає характеристикам. Хотів повернути його через кілька днів в магазин. В мене прийняли Заяву від 02.11.15 і мали дати офіціну відповідь протягом 10 днів. Сьогодні вже 21.12.15 - відповіді немає. Хоча багато раз телефонував в їх Call-центр, все обіцяють, але відповіді немає. А без офіційної відповіді, я не можу свої права ніде захистити, навіть в суді. Прикро, що в Україні такі погані торгові мережі. Якщо ж Ви плануєте щось в них купувати - пам’ятайте, повернути товар ніколи не зможете! Це магазин чисте "кидалово"!! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 22 декабря, 2015 год Доброго дня, Ярослав! Всі рішення щодо повернення або обміну товару приймаються тільки на підставі діючого законодавства. Ваше звернення було розглянуто відповідальними співробітниками та відправлена юридична відповідь на вказану в заяві адресу. Якщо на даний момент лист не надійшов на Вашу поштову адресу, будь ласка, зверніться до магазину, куди була відправлена копія листа і Ви зможете ознайомитись із рішенням.

Супермаркеты электроники

MegaTool