Повернути неякісний товар неможливо навіть протягом 14 днів з дня покупки - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy Киев, ул. Днепровская наб., 33
От Віктор, опубликован 13 декабря, 2015 год

Віктор 13 декабря, 2015 год Купив смартфон Microsoft Lumia 430 DS Orange на подарунок. При перевірці включив, не перевіряючи всі функції (тільки включив і виключив).
Коли подарував, то людина,якій дарував, почала налаштування і виявила, що є мерехтіння частини екрану (при включенні не було видно на темному фоні, проблема видна тільки на яскраво-оранжевих зображеннях (фонах) або на темносірому фоні.
Звернувся в той же день у магазин. Виявилося, менеджер, який відповідає за повернення товару, вже пішов додому (його графік не співпадає із графіком магазину).
ОКей, прихожу на наступний день, вирішив повернути даний телефон(оскільки людині, якій дарував, він 1) не сподобався по характеристикам 2) побоялася дефектного товару у цього виробника, так як тільки -но куплений товар вже був із дефектом).
Менеджер Сергій та директор магазину відмовилися повернути гроші за неякісний товар і відправили у сервісний центр. Сергій сказав: Ви будете користуватися цим телефоном, відремонтованим, але саме цим.
Висновки, які зробив:
1) Відділ повернення має працювати за графіком магазину
2) Магазин бажає тільки «впарити» товар, а що далі – це проблеми клієнта
3) Треба перевіряти дуже довго, і самому. Бо, навіть якщо Ви купите додаткову перевірку, то не факт, що співробітник, який робить перевірку, про якийсь дефект Вам скаже.
4) Не треба мати справу із цим магазином (раніше багато купував у них: і побутову техніку і оргтехніку, тепер за жодних обстав не буду купувати)

Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 13 декабря, 2015 год Доброго дня, Віктор! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація та покупка розчарувала Вас. Хочемо завірити, в питаннях обміну техніки неналежної якості наша компанія керується виключно діючим законодавством і повністю виконує свої зобов'язання. Обмін техніки неналежної якості чи повернення коштів за неї виконується на основі акту на списання, що видається авторизованим сервісним центром виробника, та який підтверджує наявність суттєвого недоліку, що виник з вини виробника. Ми завжди готові допомогти своїм клієнтам та розглянути будь-яке питання в індивідуальному порядку. Ми отримали лист на нашу електронну адресу з необхідними даними, Ваше звернення було передано відповідальним співробітникам для перевірки, за результатами якої з Вами обов'язково зв'яжуться. Дякуємо за Ваш відгук та щиро сподіваємось на Ваше розуміння.
Віктор (Украина, Київ) 14 декабря, 2015 год Окрім законодавства України, яке, безумовно, всі повинні слухатися, і дотримуватись норм якого я закликаю компанію Комфі, є таке поняття як "клієнтоорієнтовність".

Сподіваюсь, що компанія Комфі - саме клієнто-орієнтована, а не бабло-орієнтована.
Гость (Украина, Полтава) 13 декабря, 2015 год Очень похожая история была у моей подруги около месяца назад. Телефон приобрели и проверили в магазине. Прийдя домой начали снимать видео и оказалось, что при съемке телефон подвисает. На следующий день вернулись в магазин для замены товара и им отказали. После длительного скандала ей сказали, что телефон был в использовании и замене не подлежит. Подруга стала снимать весь разговор на видео - и после этого, о чудо, ей разрешили этот телефон вернуть, а вместо него купить товары в этом же магазине на сумму стоимости телефона.
И о чем после этого можно говорить?
Віктор (Украина, Київ) 13 декабря, 2015 год Навожу текст заяви про повернення грошей (коштів) від магазину за несправний товар, сподіваюсь, комусь допоможе:

Кому: Керівнику магазину «Комфі» (Comfy),
Україна, м., ___________, ____, кв. ______
тел.: +380хх-ххх-хх-хх

ЗАЯВА
про повернення коштів
"11" грудня 2015 року я замовив смартфон Microsoft Lumia 430 DS Orange на сайті http://comfy.ua/ (замовлення № 7076594) за ціною 1 799 грн. В той же день, "11" грудня 2015 року в магазині Комфі, який розташований за адресою Україна, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,33 мною було придбано за цим замовленням смартфон Microsoft Lumia 430 DS Orange (IMEI1: ______________, IMEI2: ______________) вартістю 1 799 (тисяча сімсот дев’яносто дев’ять) грн.
Покупка підтверджується фіскальним чеком та гарантійним талоном, в якому передбачено, що гарантійний строк на даний смартфон встановлений на 12 (дванадцять) місяців з дня придбання.
В чеку було вказано, що товар продається по акції. В суму 1 799 грн. входить вартість вказаного смартфону у розмірі А. 1 699 грн. та Б. "ПП Comfy Assist Карти зі строком дії 1 місяць – ПО" вартістю 100 грн. Умови акції та що означає «ПП Comfy Assist Карти зі строком дії 1 місяць – ПО» на сторінці із описом товару (http://comfy.ua/smartfon-microsoft-lumia-430-ds-orange.html) не наведено. При сплаті до мого відома не була доведена інформація про умови акції та що означає пункт Б на суму 100 грн.
«ПП Comfy Assist Карти зі строком дії 1 місяць – ПО» я не отримав і, відповідно, не користувався. Акційний код, вказаний в товарному чеку, мною не використовувався.
У день покупки, "11" грудня 2015 року я виявив, що смартфон Microsoft Lumia 430 DS Orange (IMEI1: ____________, IMEI2: _____________) має істотні недоліки, які видні при використанні даного товару . При цьому виявлення цього недоліку не потребує підтвердження експертизи: при користуванні даним смартфоном видно мерехтіння частини екрану. З таким істотним недоліком даний товар не може бути використаний мною за призначенням.
На підставі статей 8 та 9 Закону України "Про захист прав споживачів", вимагаю повернути мені сплачені мною за смартфон Microsoft Lumia 430 DS Orange, (IMEI1: ______________, IMEI2: __________________) та "ПП Comfy Assist Карти зі строком дії 1 місяць – ПО" гроші загальною сумою 1 799 (тисяча сімсот дев’яносто дев’ять) грн.
Звертаю Вашу увагу на те, що згідно частині 5 статті 8 Закону України "Про захист прав споживачів" продавець зобов’язаний прийняти товар неналежної якості у споживача і задовольнити його вимоги.
Якщо Ви відмовите мені у моїй законній вимозі, я залишаю за собою право звернутися до суду та інших уповноважених державних органів за захистом порушених прав згідно з частиною 1 статті 4 Закону України "Про захист прав споживачів" з позовною заявою про примусове повернення вказаної суми (1 799 грн.), а також про стягнення моральної шкоди, заподіяної мені Вашими незаконними діями.
Дана заява складена у двох екземплярах. Прошу сьогодні, 13 грудня 2015 року офіційно зареєструвати дану заяву та повернути мені другий екземпляр, завірений у офіційний спосіб.
Про прийняте рішення прошу повідомити мені письмово у встановлений законодавством України строк.
До заяви додаю копії (на одному аркуші):
1. Копію фіскального чеку та чеку банківського терміналу.
2. Копію Гарантійного талону .
"13" грудня 2015 року Підпис _________ (____ПІБ___)
Гость (Украина) 15 марта, 2016 год Віталій я узяв в кредит смартфон на подарок він несподобвся дружині пройшло 8 днів я хотів в повернути але мені відмовили бо чехол чучуть на ньому відбився сказали пиши заяву у юриста і я напесав а ле ше хочу піти в суд по це нічого не дасть

Киев, ул. Днепровская наб., 33
Телефон: (044) 498-39-61/62