НЕВИПЛАТА КЛІЄНТСЬКИХ ГРОШЕЙ ЗА СТРАХОВКУ ВІД ПРОДАВЦЯ - Отзыв о COMFY

http://www.otzyvua.net/comfy Полтава, ул. Ковпака, 26
От Стас, опубликован 1 декабря, 2015 год

Стас 1 декабря, 2015 год Нас загітували придбати страховку від Комфі при купівлі там ноутбука за умови повернення вартості страховки після дворічного строку її дії. Еквівалент грошової суми так і не повернули! Шановні покупці, не ведіться на цю добровільну страховку за Ваші гроші! Це розводняк! 0 согласны, 0 не согласны

Станіслав Переломов (Украина, Полтава) 12 февраля, 2016 год Попросили написати на електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua та обов'язково розглянути моє питання і за результатами розгляду зв'язатися зі мною. Але відповіді вже третій місяць немає! Не солідна це мережа Comfy. Не рекомендую нікому тут що-небудь купляти.
Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 13 февраля, 2016 год Доброго дня, Станіслав! Можливо стався технічний збій, та інформація щодо вашого звернення, на жаль, не надійшла в листі на нашу електронну адресу pokupatel@comfy.com.ua . Будемо вам дуже вдячні, якщо надішлете нам повторно всі дані (номер вашого сертифікату Програми розширеного сервісу, ваші ПІП, контактний номер телефону та адресу магазину, в який ви звертались для повернення коштів за сертифікат) в листі на вказану електронну адресу. Приносимо вибачення за доставлені незручності та з нетерпінням очікуємо від вас зворотнього зв'язку!
Гость (Украина, Одеса) 4 декабря, 2015 год Я оказалась в подобной ситуации, деньги за ДОПОЛНИТЕЛЬНУЮ ГАРАНТИЮ ОТ ПРОДАВЦА отказались возвращать, по истечении срока,ПОЛНЫЙ РАЗВОД
Ответ представителя Comfy (Украина, Дніпропетровськ) 2 декабря, 2015 год Доброго дня, Стас! Будемо вдячні, якщо напишете нам на електрону адресу pokupatel@comfy.com.ua номер Вашого сертифікату програми розширеного сервісу, Ваше ПІП, контактний номер телефону та адресу магазину, до якого звертались для повернення коштів. Ми обов'язково розглянемо Ваше питання та за результатами його розгляду зв'яжемось із Вами!

Полтава, ул. Ковпака, 26
Телефон: +38 (0532) 62 50 27