Черновецкий национальный университет им. Ю. Федьковича отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов

Рейтинг: 4.3 из 5 (6 отзывов ), просмотров: 1985

Валерій (Соединенные Штаты Америки, San Jose) 14 июля, 2017 год ВУЗ - який надає чудову освіту. Навчаюсь на економічному факультеті. Один з найкращих і перспективних факультетів. Адже саме тут дають такі знання, щоб студенти змогли в своєму житті добитися успіхів. Для цього використовують найновіші методи викладання , влаштовують різні зустрічі з успішними людьми, які закінчили наш факультет, адже вони діляться власним досвідом зі студентами і мотивують їх , що...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Економ

Аліна (Соединенные Штаты Америки, Wilmington) 13 июля, 2017 год ЧНУ ім. Федьковича один з найкращих університетів України. Я мала змогу навчатися на економічному факультеті. Моє студентське життя було дуже різноманітне і цікаве. Я брала участь у різних наукових конференціях, була кчасницею групи КВН, ми їхали на різня змагання, брала участь у програні Erasmus ( де здобула дуже багато нових знань) , парламетська гру завжди для...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

ЧНУ ім. Ю. Федьковича - те, що Ви шукаєте.

Тетяна Мельник (Украина) 12 июля, 2017 год Цей ВУЗ окрім знань, дає ще багато можливостей. Наукові конференції, додаткові заняття, гуртки багато цікавих заходів. Ну і плюс можливість поспілкуватися з випускниками, які досягли успіху. 0 согласны, 0 не согласны

ЧНУ ім. Ю. Федьковича - найкращий університет Західної України

Любов (Украина, Кропивницький) 12 июля, 2017 год Навчаюся в цьому університеті, а саме на економічному факультеті, і поки що дуже цим задоволена, оскільки отримала уже за 4 роки хороші знання, кафедра фінансів - найкраща, завдяки розумним, толерантним, освідченим викладачам. Оскільки добре вчилася, старалася неодноразово навчалася у іноземних вузах, кафедра фінансів проводить інтенсивну міжнародну співпрацю, зокрема співпрацює з Польщею, і того року я і 2 студентів з нашої...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Алина Черновцы (Украина) 29 июля, 2014 год Мабуть найбільш корумпований ВУЗ у Чернівцях. Навчалася на факультеті педагогіки. Викладачі мотивовані лиише хабарями. Хочеш вчитися-все-одно плати. Жодним чином студентів не мотивують. Починається сесія- це збір грошей( Надто дорого там вчитися. Враження жахливі. 0 согласны, 0 не согласны
Ірина 6 июня, 2012 год Закінчила цей чудовий університет у 2008 році, факультет іноземних мов. Про нього залишилися дуже добрі згадки. Переважна більшість викладачів там справжні професіонали, які справді хочуть дати студентам хороші базові знання. 0 согласны, 1 не согласны

Черновецкий национальный университет им. Ю. Федьковича

Черновецкий национальный университет им. Ю. Федьковича имеет IV уровень аккредитации, государственная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

Черновецкий национальный университет основан 4 октября 1875р. указом императора Австро-Венгрии Франца Йосифа в составе теологического, философского...