Нічого особливого - Отзыв о Caramel крем для депиляции

Рейтинг: 4, всего отзывов 2

http://www.otzyvua.net/caramel-krem-dlya-depilyatsii От Надія, опубликован 30 мая, 2016 год

Надія 30 мая, 2016 год Прочитала про крем і вирішила спробувати. Найбільше підкупило то що виробник вказує на упаковці "после депиляции кожа надолго остается мягкой и гладкой" та що в описах вказують що при регулярному використанні волоски уповільнюють ріст, а з часом можуть і в взагалі перестати рости.

Мінуси. Жодного ефекту я не помітила. Так як волоски в мене ростуть дуже швидко і звичайним станко мені потрібно користуватися щодня для гладкої шкіри те саме потрібно було робити і з кремом.

Плюси. Відразу після депіляції шкіра дуже гладенька (але не довго). Приємлемий запах. Легко знімається але потрібно робити це повільно, при швидкому видаленні крему подразнення та кров'яні виступи. У мене не викликав алергії.

Користувалася кремом для депіляції ніг, а також кремом для депіляції в зоні бікіні та подмишок.
Залишилася незадоволена. Більше не купуватимуть.

Caramel крем для депиляции

Крем для депиляции Caramel завоевал признание у многих женщин, и всё благодаря качеству и доступной цене. Серия продуктов для депиляции Caramel включает в себя крема, воск, восковые полоски, а также...

Средства для депиляции

Фотоэпилятор Remington