Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - Отзыв о Busfor.ua


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 510

Рейтинг: 4, всего отзывов 1926

http://www.otzyvua.net/busforua От Гость, опубликован 23 сентября, 2016 годГость 23 сентября, 2016 год Ми замовляли з чоловіком квитки зі Львова в Київ і з Києва до Борисполя, щоб ви розуміли ми повинні були їхати з пересадками. До києва ми мали їхати автобусом " Volkswagen", прийшовши на вокзал ми незнайшли такого автобуса, дзвонили до водія- виявилось, що він "на іншому сьогодні"- ніхто про це не попереджав і не повідомляв! Змушені були "літати" по вокзалу в пошуку " Volkswagen".

Далі, приїхавши до Києва водій не підказав нам де наш другий автобус, яким ми маємо добратись до Борисполя, а просто вигрузив людей і робіть, що хочете. Ми по другому колу знову бігаємо по автовокзалу біля головного жд- все марно. Дзвонимо до перевізника- виявляється, то мав бути автовокзал на станції "Деміївська", до якого ми з великим багажем та ще й з пересадками їхали у метро.
Ми приїхали туди о 22:00- знову в пошуку потрібного для нас автобуса. Пішли на касу- нам роздрукували наші квитки і в квитках було чітко надруковано, що відправлення о 22:30. О 22:05 Пішли з чоловіком на станцію, проте нам сказали, що автобус вже відправився.

Ми дзвонили до перевізників, нас тисячу разів з"єднували з якимись незрозумілими операторамми, які поняття немають в своїй роботі, та які зовсім некомпетентні. Коли ми неодноразово запитували, хто несе відповідальність за це- вони уникали відповіді на це запитання і жодного разу на нього не відповіли. Лише зуби замовляли!!

Перший і ОСТАННІЙ раз маю справу із цим жахливим сайтом,з непривітними операторами, які кричать в трубку, з перевізниками, які незнають на яких автобусах вони їздять і коли час їхнього відправлення!!

НЕ РЕКОМЕНДУЮ
2 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Busfor.ua

Busfor.ua - это современный онлайн-сервис по продаже автобусных билетов для поездок по Украине и Европе. Команда Busfor.ua берет во внимание каждое обращение и старается разобраться в любой ситуации. Чтобы отзыв...

Сайты новости

Портал скидок SuperDeal и лидер медицинских лабораторий СИНЭВО дают 50% скидки на анализы по всей Украине. Говорят: "На здоровье не экономят!" А мы скажем: "Зачем платить больше?!" Кто предупрежден, тот вооружен. Портал скидок SuperDeal и лидер...
Акция с "Latterini" Всем пользователям, которые покупали купоны по акциям с "Latterini":    Приносим Вам свои извинения. Салон "Latterini", в который вы покупали...Вам необходимо войти или зарегистрироваться