Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

ЖАХ!БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!ХАМСТВО!Ніколи не подорожуйте з цією компанією - Отзыв о Busfor.ua


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 515

Рейтинг: 4, всего отзывов 1926

http://www.otzyvua.net/busforua От Гость, опубликован 4 августа, 2016 годГость 4 августа, 2016 год Більш жахливе перевезення важко буде знайти.
Busfor представив вершину хамства, безвідповідальності і неповаги.
Витрачені кошти, зіпсовані нерви, жахливий настрій - це те, що без проблем подарує вам ця горе компанія.
Дуже шкода, що таке "працює". А ще шкода, що є люди, які купують квитки і витрачають свій час, кошти і сили на безвідповідальних хамів.
Ніколи не звертайтеся до цієї фірми, тут можна очікувати ВСЕ!!! Починаючи від того, що заплативши за квиток Ви нікуди не поїдете, гроші вам ніхто не поверне, а закінчуючи тим, що ви дякуватимете Богу, що доїхали живим.
0 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Busfor.ua (Украина) 4 августа, 2016 год Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чому в ас склалось таке враження про нашу компанію? При можливості надайте також номер квитка, щоб ми взяли ваше звернення в роботу.
Гость (Украина) 4 августа, 2016 год Замість того, щоб писати псевдо співчуття і виражати псевдо допомогу, ви краще організуйте перевезення,(бо в цей час, як ви пишете люди їдуть в 35 жару без кондиціонера, слухають хамство операторів і водіїв, а комусь зовсім невдалося нікуди поїхати і в підсумку він запізнився на потяг, літак і т.д.).
Перелічене капля в морі ...
Звернення в роботу... не смішіть. Ви уже його брали. Щоб вас так брали, як ви берете звернення, і возили все так усе життя.
За такі перевезення у в'язницю треба садити, щоб знали, як людей поважати. Можливо тоді б щось змінилося.


Busfor.ua

Busfor.ua - это современный онлайн-сервис по продаже автобусных билетов для поездок по Украине и Европе. Команда Busfor.ua берет во внимание каждое обращение и старается разобраться в любой ситуации. Чтобы отзыв...

Сайты новости

Портал скидок SuperDeal и лидер медицинских лабораторий СИНЭВО дают 50% скидки на анализы по всей Украине. Говорят: "На здоровье не экономят!" А мы скажем: "Зачем платить больше?!" Кто предупрежден, тот вооружен. Портал скидок SuperDeal и лидер...
Акция с "Latterini" Всем пользователям, которые покупали купоны по акциям с "Latterini":    Приносим Вам свои извинения. Салон "Latterini", в который вы покупали...Вам необходимо войти или зарегистрироваться