Нікому не рекомендую! - Отзыв о Busfor.ua

http://www.otzyvua.net/busforua От Гость, опубликован 2 июля, 2016 год

Гость 2 июля, 2016 год Купувала квитки "Варшава-Луцьк" приблизно за мiсяць до поїздки. Коли сiдала в автобус виявилося, що мене немає в списку, бо моя реєстрацiя десь пропала i вiльного мiсця в автобусi для мене не було. Водiї стикаються з такою ситуацiєю не вперше, тому допомогли менi i дiвчинi, яка потрапила у таку ж ситуацiю i знайшли для нас мiсця, але загалом, як пояснив водiй, ми мали б залишитися у Варшавi i купувати квиток на iнший автобус. Все ж таки нашу реєстрацію знайшли приблизно через 5 годин пiсля вiдбуття з Варшави.

Люди, якi займаються продажем квиткiв дуже халатно ставляться до своєї роботи! Часто продають по два квитки на одне місце,продають більше квитків, ніж є наявних місць в автобусі або ж взагалі гублять реєстрацію квитків!

Дуже прошу працівників компанії вияснити це питання! Або відкривайте продаж квитків за 2 тижні до поїздки, щоб реєстрація ніде не губилася, або врегулюйте систему продажу китків, щоб люди більше не потрапляли в подібні ситуації!

Наталья 28 июля, 2016 год Интересно, перевозчики вообще догадываются о существовании "Босфора"? Такое впечатление из отзывов сложилось, что у них такие "партнерские" отношения, как и у меня с компаниями-перевозчиками.
Гость (Украина) 14 июля, 2016 год В тому то й діло, що в списках мене знайшли вже після того, як ми від'їхали з Варшави! Водій зв'язувався з вашими диспетчерами, які спершу не знайшли мене в списках і погрожували водію через те, що мене взяли в автобус, бо я нібито зайняла місце іншої людини. Моє ім'я диспетчер знайшла приблизно десь через 3 години після того, як ми від'їхали. Мені просто пощастило, що водій вже знає про те, яка у вас система продажу квитків, і через те знайшов для мене місце, а так я залишилася б у Польщі, поки не знайшла б грошей на новий квиток до дому! Ще раз повторюю, розберіться зі своєю системою продажі квитків!!!
Ответ представителя Busfor.ua (Украина) 4 июля, 2016 год З приводу вашого питання ми зв'язались з перевізником та його диспетчера. Нам підтвердили, що ви були у списках пасажирів. Можливо, водій не зміг вас одразу знайти.
Гость (Украина) 10 июля, 2016 год В тому то й діло, що в списках мене знайшли вже після того, як ми від'їхали з Варшави! Водій зв'язувався з вашими диспетчерами, які спершу не знайшли мене в списках і погрожували водію через те, що мене взяли в автобус, бо я нібито зайняла місце іншої людини. Моє ім'я диспетчер знайшла приблизно десь через 3 години після того, як ми від'їхали. Мені просто пощастило, що водій вже знає про те, яка у вас система продажу квитків, і через те знайшов для мене місце, а так я залишилася б у Польщі, поки не знайшла б грошей на новий квиток до дому! Ще раз повторюю, розберіться зі своєю системою продажі квитків!!!
Гость (Швейцария, Romoos) 3 июля, 2016 год Nr680493
Ответ представителя Busfor.ua (Украина, Хуст) 2 июля, 2016 год Доброго дня! Дякуємо вам за звернення і хочемо розібратись у цій ситуації та зробити всі від нас залежне, щоб подібне не повторювалось. Будб ласка, надайте номер вашого квитка. Ми передамо інформацію у відповідний відділ.
Гость (Швейцария, Romoos) 3 июля, 2016 год Nr680493

Busfor.ua

Busfor.ua - это современный онлайн-сервис по продаже автобусных билетов для поездок по Украине и Европе. Команда Busfor.ua берет во внимание каждое обращение и старается разобраться в любой ситуации. Чтобы отзыв...

Сайты новости

Сайты