Не має зв'язку з модераторами-2 - Отзыв о BlaBlaCar

Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1930

Рейтинг: 2, всего отзывов 100

http://www.otzyvua.net/blablacar От Олександр, опубликован 20 февраля, 2016 год

Олександр 20 февраля, 2016 год Така ж сама проблема і в мене. До речі, і в моїх декількох знайомих також. Маю невеличкий автопарк з декількома авто, які постійно курсують по роботі автошляхами України, відповідно на кожне авто зареєстрував окрему сторінку на блаблакарі. Зовсім недавно люди перестали цікавитись моїми поїздками, - як вияснилось модератори мовчки заблокували відразу всі сторінки, навіть з відмінними відгуками користувачів (тобто я бачу свої поїздки, а інші користувачі ні). Але саме вражаюче те, що зв'язатись з модераторами неможливо! На повідомлення не відповідають. Шкода, що такій всесвітньовідомій організації як blablacar, псують рейтинги і репутацію наші (українські) модери... 1 согласны, 0 не согласны

Костя (Украина) 17 марта, 2016 год Этот сайт был создан для нерегулярных перевозчиков, например: - я раз в месяц еду к родителям в другой город, а не каждый день тула-назад.
Гость (Украина) 16 марта, 2016 год В мене таж х...ень, можна якось відновити профіль???
Гость (Украина) 24 марта, 2016 год Мені не вдалося(...навіть змінювала номер мобільного й тип авто!Довелося нову сторінку створювати!
Яна (Исландия) 12 марта, 2016 год З'явилася теж подібна ситуація, у мене та мого чоловіка. Не дивлячисть на те, що ми більше року користуємося сайтом, маємо позитивні відгуки.Наші поїздки в один день перестали бути видними для інших людей. Відгуки, які ми залишали іншим пасажирам були видалені, з'явилися проблеми з підтвердженням мобільного. Пізніше виявилося (по відгугам знайомих),що нас заблокували, не повідомивши про це, а причиною стало те, що ми змінили в налаштуваннях профілю марку й тип авто на мінівен. Тобто блокоють сторінки в кого в налаштуваннях виставлений чи змінений на бусік/мінівен.
Яна (Исландия) 12 марта, 2016 год Й дійсно було неможливо зв'язатися з модераторами й рейтинг наш "полетів" ( . Й виною не лише наші модератори. На європейських сайтак блаблакар теж подібна ситуація. А з березня цього року так взагалі європейський блаблакар замудрували. Наш поки що легше чи навіть простіше у використанні, як на мене.

BlaBlaCar

BlaBlaCar - интернет-сервис поиска попутчиков, водителей, пассажиров. Это новая свежая идея в сфере пассажирских перевозок, которая поможет Вам не только сэкономить деньги, но и проехаться с новыми людьми, завести знакомства...

Пассажирские перевозки

Яндекс Такси