Мій улюблений м'ясний магазин!!! - Отзыв о "Барком" - Родинна ковбаска

http://www.otzyvua.net/barkom-rodinna-kovbaska От Аліна, опубликован 10 августа, 2016 год

Аліна 10 августа, 2016 год Я часто заходжу в "Родинну ковбаску" на Володимира Великого у Львові. Чесно кажучи – це мій улюблений м’ясний магазин. Ні з якими базарами не порівняти, бо завжди чисто, охайно та приємний запах, навіть влітку. Але після шостої години можуть бути черги, тому стараюсь приходити вранці ;-)
Вирішила приготувати лазанью, але принципово не купую готовий фарш. Згадала, що в "родинній ковбасці" є м’ясорубка, на якій мені перемололи 2 види м’яса: куряче і свинину, перед тим його акуратно помили. Це дійсно великий плюс – бачити те м'ясо, яке використане на фарш.
Тут я можу підібрати м'ясо навіть для вибагливого дідуся. А ще тішуся, коли мою улюблену "бориславську" (це така ковбаска як "дрогобицька") кладуть в еко-паперову торбинку. Це дійсно приємно. Сервіс ;-)
Мені приємно, що в "родинній ковбасці" завжди обслуговують дуже симпатичні жіночки, переважно мені попадаються охайні та привітні "блондинки". В жодному м’ясному чи продуктовому магазині я не бачила таких милих продавців…Дякую за гарне обслуговування)

"Барком" - Родинна ковбаска

"Барком" Родинна ковбаска" - украинская компания, которая занимается изготовлением и продажей мясных изделий в собственных мясных лавках под названием "Родинні ковбаски".

Компания Барком самостоятельно выращивает животных для изготовление мясных продуктов питания....
, ,

Производство мясной продукции