Чи можна провести розслідування КРУ для керівника Крижанівської, щодо цільового використання держкоштів?

Азаров Николай Янович - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 371

Іван Майстер 28 апреля, 2013 год Я, громадянин України, хочу розповісти всім киянам, як керівник Святошинської соціальної служби Крижанівська Ірина за кошти дітей-інвалідів, сиріт, малозабезпечених, пенціонерів, а також інших чесних платників податків жирує на своїй посаді державного службовця. Директорка соціальної служби Крижанівська як мінімум 4 рази на рік відпочиває на курортах. Не лише по Україні, а і за кордоном. Кожен день керівниці розпочинається з відвідувань спасалонів, салонів краси, стоматологів, особистих лікарів. Яка ж зарплата у державного службовця соціальної служби Крижанівської, що вона може дозволити собі розкішне життя? Як каже Крижанівська « У мене все схвачено, я тут працювала, працюю і буду працювати. І мені ніхто не завадить керувати!!!» Цікаво, хто покриває таку велику діячку!?

Скажіть директорко: як у Вас очі не вилазять, коли дивитеся в очі онкохворих дітей, дітей- інвалідів, сиріт…Це Ви вкрали в них надію на життя. Та Вам наплювати на всіх, крім себе.
На які послуги списуєте гроші? Чи не тісно Вам в двох кабінетах з євроремонтом та чи не жмуть Вам крісла, куплені більш ніж за 1000 доларів? Цьго року у якій країні Європи плануєте відпочивати? Відпочиватимете зі своєю сім’єю, чи запросите сім’ю подруги і заступниці Дружинської? Це ж вона Вам допомагає транжирити гроші громадян України?! За які кошти виконуєте всі свої забаганки? Можливо за надумані «мертві душі», як в пов.Гоголя за ті, що числиться 70 фахівців, а працює менше 50. Чи може за посади, які продаєте по конкурсу «Хто більше дасть!». Тому не дивно, що конкурси на посади державної служби під Вашим керівництвом, перемагають люди, які були раніше засуджені.
Мабуть забули, що Ви хамством, зневагою довели до смерті молоду підлеглу, що померла при виконанні Вашого завдання? Схаменіться, що Ви робите! Всіх грошей на той світ не заберете!
Напевне Крижанівська – це не людина, а злочинець, крадій, що прикривається «липовою» добродіяльністю та посмішкою. Завдяки такій діяльності померають діти, втрачають надію батьки, зневірились в державних органах люди.
В той час, коли хтось із хворих на рак дітей бориться за своє життя, керівник соціальної служби Крижанівська жирувала, жирує, буде жирувати.

Майстер.

Ответы на вопрос

Азаров Николай Янович

Николай Янович Азаров (укр. Микола Янович Азаров, р. 17 декабря 1947, Калуга, Калужская область, РСФСР, СССР) — украинский политический и государственный деятель. Премьер-министр Украины с 11 марта 2010 года. Лидер...

Политические деятели

Негрич Николай Михайлович