Фильм ужасов - Отзыв об Автошкола Онега, Киев

http://www.otzyvua.net/avtoshkola-onega-kiev Киев, ул. Автозаводская 89-А
От Гость, опубликован 4 декабря, 2015 год

Гость 4 декабря, 2015 год Мені дуже дивно було бачити той факт що зараз коли в країні таке скрутне становище ще в повній мірі працюють корумповані механізми. Власник Онеги, я так розумію, вважає себе самим розумним и вирішив подоїти своїх учнів за рахунок платної сдачі внутрішньго екзамена школи. Я займався в автошколі зазначенний при вступі період 2,5 місяця, і мені ніщо не натякало на проблеми із сдачею внутрішнього єкзамена(я без проблем отримав красний диплом КПІ на стаціонарі і вивчити теорію ПДР для мене не є проблемою). Коли почали приймати в нас внутрішний екзамен стало зрозуміло що нас тупо валять рахуючи правильно надані відповіді як помилкові. Сбірні групи що намагалися здавати вже декілька разів виставляли ідіотами, відправляли на перездачі, пропонували заплатити якщо не можемо вивчити. Внутрішній єкзамен досі сдали одиниці, мабуть вони заплатили. Я власне не збираюся миритися з такими обставинами речей буду сдавати єкзамени власними силами. 0 согласны, 0 не согласны

Автошкола Онега, Киев

Автошкола Онега, Киев - создана в 1992 году, Министерством образования и науки Украины присвоена Государственная лицензия на право подготовки и переподготовки водителей разных категорий, зарегистрирована в органах ГАИ МВД Украины.

Онега открыта...

Киев, ул. Автозаводская 89-А