Найприємніші спогади про Автошколу! - Отзыв об Автошкола Навигатор

Рейтинг: 5, всего отзывов 25

http://www.otzyvua.net/avtoshkola-navigator Киев, проспект Петра Григоренка, 39Б
От Неллі Стефанівна, опубликован 12 января, 2016 год

Неллі Стефанівна 12 января, 2016 год Хочу поділитися своїми враженнями про Навігатор. Друзі, РЕКОМЕНДУЮ! Не пожалкуєте. Два місяці навчання пролетіли як два дні. Було цікаво, доступно і зрозуміло. Вразила порядність всіх, хто там працює, починаючи від директора. Все, що він говорив при першій телефонній розмові виявилось на сто відсотків правдою. Приємні адміністратори Надя та Юля, завжди готові допомогти у будь-якому питанні, викладач теорії Оксана Вікторівна Шпанарська -це просто чудо! Я таких приємних та позитивних людей не зустручіла! Розумна, цікава, знається на своїй справі. Заняття з теорії проходили з відкритим ротом та величезними очима. Дуже Вам ДЯКУЮ!
Величезна подяка інструкторам за терпіння та проявлений спокій))) В мене був досвід водіння спочатку на МКП(Стас на Мазді -раджу всім, хто хоче бути впевнений, що не буде облаяний інструктором за невдале керування), потім ще пару занять брала на АКП, для порівняння (інструктор Марина- супер! Окрім практичних навичок, ще й вдало коментує ПДД).
Єкзамени здавала без краплі стаху, все вийшло з першого разу!
Тож, бажаю Навігатору розвитку і процвітання!

Автошкола Навигатор

Автошкола Навигатор