Підробка????? - Отзыв о ANSWEAR.ua

http://www.otzyvua.net/answearua От ЕльвіраElvirkahttp://www.otzyvua.net/user/Elvirka, опубликован 22 июня, 2016 год

Ельвіра 22 июня, 2016 год прийшов заказ на кросівки reabok дитячі,зрівняла коробки з офіційного магазину і з Ансвер .З офіційного пише made in Vietnam ,а з вашого made in China Не розумію ,ЦЕ ПІДРОБКА????????Поясніть ? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя answear.ua (Украина) 23 июня, 2016 год Ельвіра, доброго дня!

Дякуємо за Ваш відгук!

Моделі одного бренду можуть бути зроблені в різних країнах, в залежності від того, де знаходяться фабрики. Ви можете бути абсолютно впевнені, на нашому сайті немає підробок. Ви купили товар саме того бренду, який заявлений в інформації на сайті.

Для докладної консультації з Вашого питання, Ви можете зателефонувати за номером: 0 (800) 214234 (безкоштовно).

Гарного Вам дня:)

З повагою,
Аліна
____________________________
Служба Підтримки Клієнтів:
дзвоніть безкоштовно > 0 800 214 234
Ельвіра (Украина, Чернівці) 23 июня, 2016 год Дякую за відповідь,приємного вам дня!

ANSWEAR.ua

ANSWEAR - Unlimited Fashion Store. Довіра мільйонів Клієнтів і європейське визнання в світі моди! Ми працюємо у Польщі, Чехії, Словаччині, Україні, Румунії та Угорщині. Співпрацюємо з кращими стилістами, нас вибирають українські знаменитості...

+350 новинок для легкой походки
Новая коллекия SS17 стильных брендовых кросовок для неё и для него.
Бесплатная доставка на примерку.
 • Liu Jo • Armani Jeans •...

Интернет-магазин makewear.club

АКБ kids