Кращий !Сучасний! Улюблений! - Отзыв о ANSWEAR.ua

http://www.otzyvua.net/answearua От Віталіна, опубликован 26 апреля, 2016 год

Віталіна 26 апреля, 2016 год Перше що не може не радувати , так це уважність і оперативність персоналу. На високому рівні ! Робила два замовлення - перший раз - кардіган ,ношу з величезним задоволенням !
А іншим замовленням була футболка .На жаль не підійша за розміром , за порадою консультанта повернула її.
Сподіваюсь все вийде з поверненням ,аби я могла ще щось у Вас замовити на ті гроші:)))
Єдиний мінус - це співпраця з Укрпоштою,вона дуже повільна і ненадійна . І якби Новою Поштою можна було б отримувати посилочки- взагалі надзичайно було.
А так- молодці ,сайтом задоволена .Буду замовляти ще і ще !:)))Успіхів та процвітання!

Ответ представителя answear.ua (Украина) 27 апреля, 2016 год Віталіна,

Щиро дякуємо за Ваш відгук та думку про роботу інтернет-магазину ANSWEAR.ua.
Візьмемо до уваги всі Ваші побажання. Будемо раді виконати для Вас нові замовлення:-)

P.S. Якщо виникнуть запитання, будь ласка, телефонуйте:-)

З повагою,
Галина
____________________________
Служба Підтримки Клієнтів:
дзвоніть безкоштовно > 0 800 214 234

ANSWEAR.ua

ANSWEAR - Unlimited Fashion Store. Довіра мільйонів Клієнтів і європейське визнання в світі моди! Ми працюємо у Польщі, Чехії, Словаччині, Україні, Румунії та Угорщині. Співпрацюємо з кращими стилістами, нас вибирають українські знаменитості...

+350 новинок для легкой походки
Новая коллекия SS17 стильных брендовых кросовок для неё и для него.
Бесплатная доставка на примерку.
 • Liu Jo • Armani Jeans •...

Zvonok.ua

FrauVertrau

Создать фотокнигу instabook.life

Интернет магазин GILT

VIP Nokia

Салви Групп

Интернет магазин "Trendy Style"