не можна приміряти - Отзыв о ANSWEAR.ua

Рейтинг: 5, всего отзывов 1743

http://www.otzyvua.net/answearua От Гость, опубликован 2 декабря, 2015 год

Гость 2 декабря, 2015 год Дуже сподобалось взуття яке замовила, але великий мінус , що НЕ МОЖНА приміряти!
Через це відмовилась від покупки,готова була їх придбати якби дозволили поміряти (це ж все-таки взуття,не шарф і не светр,має бути зручно).
У вас дезінформація споживачів, реклама показує що приміряти можна!
Не рекомендую ANSWEAR є багато альтернативних інтернет-магазинів з кращим сервісом і ставленням до споживачів.

Ответ представителя answear.ua (Украина, Львів) 6 декабря, 2015 год Доброго дня,

Дякуємо за Вашу думку. Так, дійсно, На даний час правилами інтернет-магазину ANSWEAR.ua (http://answear.ua/pravila-magazina-3-a.html) примірка товарів під час отримання замовлення не передбачена. Натомість дозволяється і рекомендується візуально оглянути вміст посилки (кількість товарів, відповідність кольорам та ін.). Приміряти можна вже після оплати. Якщо ж за розміром (чи іншою причиною) товар не підійшов, у Вас є 30 днів для його поверення. Грошові кошти повертаємо в повному обсягі (враховуючи додаткові витрати на доставку). Власне з такими правилами кожен Клієнт погоджується під час оформлення замовлення. Щодо реклами, то тут також жодної згадки про примірку під час отримання замовлення. Можете переглянути ще раз, аби в цьому переконатися (
). У випадку винекнення запитань ми завжди готові на них відповісти.

З повагою,
Віктор
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Телефонуйте безкоштовно > 0 800 214 234 (цілодобово)

ANSWEAR.ua

ANSWEAR - масштабный интернет-проект, созданный в Польше. 5 лет – 5 стран! Доверие миллионов Клиентов и европейское признание в мире моды! Мы сотрудничаем с лучшими стилистами, нас выбирают украинские знаменитости...

Интернет магазин Tangle Teezer

Интернет-гипермаркет PION