Лохотрон від АЛЛО !!! - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Наталя. Львів., опубликован понедельник, 28 ноября

Наталя. Львів. понедельник, 28 ноября Літом моя 16-ти літня дочка підробляла, щоб придбати собі новий телефон, бо старий таки зовсім здох.. Пішла до відомої всім мережі "Алло".. при покупці телефона, вона запитала продавця - а на нього є гарантія?.. той відповів - ну ви можете "екстра заміну".. тобто - гарантії на телефон від виробника немає?- перепитала та.. у відповідь - ну ви можите замовити "екстра заміну" .. якщо виникнуть якісь неполадки(які -не уточнив) - вам обміняють або повернуть кошти!.. працівник магазину сказав, що потрібні хтось з батьків, щоб підписатись під цим договором, АЛЕ - якщо їй відомі мої дані то вона може сама підписатись! що вона і зробила ..(зв"язку ж зі мною не було бо її тел. поламаний).. до слова- договір цей вартував 10% від ватрості тел. Не довго тішилавсь обновкою, гуляла в парку- наїхав велосепедист - не досить, що у неї коліна позбивались так ще й телефон дістав тріщини по екрані.. той умнік "кинув" спантеличеній дитині 100грн і сказав що їй за 80скло замінять в любій майстерні.. як виявилось- сама деталь коштує 270..+заміна..та його слід уже простив.. Далі бере той телефон і ту "екстра заміну" і йде в то "Алло".. як виявилось "екстра заміна" діє тільки на заводські поломки - тобто ДУБЛЮЄ ! заводську гарантію! -це додаткові кошти які вже раз є закладені у вартість телефону!.. ну як ви зрозуміли - ніхто його ремонтувати задурно не збирався - БІЛЬШЕ ТОГО - працівник магазину сказав - ви можЕте ПОМІНЯТИ ЕКРАН ЗА СВІЙ РАХУНОК, ПРИНЕСТИ НАМ ТЕЛЕФОН І ОБМІНЯТИ У НАС НА НОВИЙ, АБО МИ ПОВЕРНЕМ ВАМ КОШТИ!! що я категорично заборонила робити! (звідки дитині знати, що коли не на сервісі зривають пломби - тоді автоматисно знімається гарантія! ) от такі то справи, Знаю що телефон ніхто нам безкоштовно не відремонтує через механічні пошкодження, на які ні заводська ні "екстра заміна" не поширюється, але про махінації працівників цього магазину мають знати всі.
Не переплачуйте ніяких додаткових гарантій, якщо там не буде чітко вказано за які послуги ви платите!!!
Недостатки:
  1. обманюють!

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) понедельник, 28 ноября Доброго дня. Наталя, приносимо вибачення за незручності. Підкажемо, що дійсно, по екстра-заміні відбувається повернення грошових коштів протягом 5 днів у разі заводського дефекту (при офіційній гарантії пристрій ремонтується протягом 14 днів). У нас є інша послуга АЛЛО-ЗАХИСТ, по якій повертається 80% вартості пристрою в разі будь-якої не гарантійної поломки. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА